Hodnocení | Čištění a navyšování energie nemovitostí, Úsporná ž.

Opakovaný pokles hladiny energie ve vašem organismu a neschopnost ji zvýšit či udržet na optimu jsou pravděpodobné indikátory zablokované, resp. nízké energie nemovitostí v nichž bydlíte nebo pracujete. Je nutné s ní něco dělat - vyčištit a/nebo navýšit.

Přibližně od začátku roku 2017 k tomu, pokud je to žádoucí, automaticky přidáváme 'úspornou žárovku': přeprogramování distribuce energie v těle. Nesprávná distribuce energie v organismu je další možná příčina poklesu vitality. Více o tom v této novince.

Následují příklady nejzajímavějších zpětných vazeb. Některé jsem již citoval jinde, zde je máte komplet:

...úplně jsem Vám v tom zápalu zapomněla moc a moc poděkovat a vyjádřit svou naprostou spokojenost. Opravdu supr práce!!!
Ještě jeden dodatek - začíná mě bavit o sebe více dbát a dělat si pro sebe více času, i kdyby to měla být jen účelová procházka za nákupem zboží, místo jízdy busem. Mám i chuť pozměnit šatník a začít sama se sebou něco dělat a ne na sebe kašlat a stavět se až na poslední místo, na kterém dříve nezbýval čas a chuť na nic :D.
Takže děkuji moc, jsem nadmíru spokojená a nemohu ani najít správná slova, která by vyjádřila, jak si Vás vážím a obdivuji za vše, co jste pro mě udělali.
Vyčerpala jsem myslím vše, co se mi poslední dobou děje. Zhodnocuji to tak, že jsem dříve žila ve snu a nyní se vracím do reality :D. Až bude zase nějaký posun, ráda se ozvu.

Děkuji milý Honzo a Barborko,
Ano, dnes je to jako v pohádce se zázraky. Nádhera! Dobře to cítíte. Jsem za vše tak vděčna!
Podpora skupinového procesu - víkendového semináře - Lektora i 40 účastníků. Sobota večer

Dobry den pane Jilku,
tak konstatuji velke zvyseni regenerace behem spani. Spanek je o dost kvalitnejsi a probouzim se sama jeste pred zvonenim budiku, coz se u me vubec nedelo. O vikendu jen kdyz jsem spala o 2 hodiny dele. ...
Take pozoruji lepsi traveni a vetsi chut na sex. Takze i tyto dalsi vnitrni zmeny se projevuji :-) Jsem spokojena. Dekuji moc.

...Včera jsem běhala po úřadech a veškerá pokora, kterou jsem vždy měla, se vytratila. Z mého pohledu byla má reakce správná, jen jsem z ní byla sama překvapená.

Zpětná vazba po navýšení energie v bytě v našich Novinkách.

Další zpětná vazba v našich Novinkách, od jiné klientky, tentokrát před a v průběhu navyšování energie v domě s vysokou hladinou spodní vody.

Nevím, zda je to podstatné, ale začala jsem dělat v bytě " debordelizaci" :D. Zbavuji se starých, nepotřebných věcí, na kterých jsem dříve buď lpěla, nebo jsem je měla ani nevím proč. Krásně se mi doma pročistil vzduch :D.
Vypadávám i z pracovní apatie, kterou jsem poslední měsíce měla.
Jako technický antitalent si v současné době zařizuji kancelář. Dnes jsem si sama smontovala část nábytku. Mám radost sama ze sebe, tak jsem se Vám musela pochlubit :D. Třeba jsou to pro Vás maličkosti, ale mně to hrozně pomáhá, nabíjí a zvedá sebevědomí :D.

... jsem si jista, že jsem teď nějaká jiná. Bystřejší, klidnější. Určitě se ve mně něco přeskládalo, cítila jsem, že jsem se rozebrala a přeskládala jako panák z lega. Mám pocit, že jsem znovu a jinak zrozená. ... Cítím, že něco skončilo, a to se promítá do hmoty na mých všech životních rovinách - pracovně, soukromě, osobně, ... měním i některé postoje a cítím, že se začínám i jinak chovat, reagovat... Nevím odkud se to najednou bere, ale dávám tomu důvěru a prostor, jak jen dokážu. Zdá se to jak z nějakýho Scifi, probudíš se v jiné rovině nebo dimenzi a musíš v tom začít fungovat, jinak to neumím zatím popsat. ... cítím, že něco zcela nového přichází, nějaké nové začátky, ale vůbec netuším co to je. Jen se tomu potřebuju otevřít a oddat s důvěrou a lehkostí. Něco mi říká - užívej si to!! Poslední dobou (3 roky ????) mi chyběla radost, nešlo mi si vychutnat každodenní záležitosti, nějak mě to k tomuhle postrkuje. Tak snad to ještě dokážu. Vidím věci jinak a dost věcí se mě nedotýká, jen jdou kolem. A vidím, že neřeším, čím se zabývají lidi kolem, a navíc už mě to netrápí, netoužím je zachraňovat, říkat jim, to musíš dělat jinak nebo se toho nezbavíš. ... Rozumím jim, ale nejsem už součástí. Hodně věcí mi je jedno ☺ a přitom nejsem necitlivá ani nesoucitná. Jen se mě to nedotýká, nelpím tak jako dřív. Osvobozující pocit. Jsem teď sama zvědavá, co život přináší a kam tahle cesta vede.

... Okolo krční páteře mě vždy na dotek bolely svaly a nyní to z jedné strany úplně přestalo a druhá strana je klidnější. Nemám problém ani s trávicím traktem. Ani kůži v obličeji nemám tak vysušenou. Nemusím brát ani bylinky na odvodnění. Nějak se vše srovnává. Na kočičky to má také vliv. Ta starší už tolik nespí a je hravější a kocourek se vyklidnil a je mazlivější. Nevím jestli je to mou změnou nebo energií v bytě - možná obojím.

... cítím, že se dokážu zbavit únavy/fyzické bolesti/“opilosti” dřív než běžně. Anebo mi to tak min. přijde.

František udělal obrovský pokrok v intelektu. Nechápu, jak takhle může reagovat a mluvit ani ne 3-leté dítě. Je skvělý a ty jeho náladičky zvládneme. Už jsem na to silnější :-)
Matka o dítěti v domě s navýšenou energii

Fyzicky, bych řekla, docela dobrý. Hlavně ta páteř mě překvapuje a úplně si užívám změny. S pateří jsem měla velmi vyčerpávající mnohaleté potíže a v podstatě permanentní bolesti. Jsou pryč a strašně si přeji, aby to už tak zůstalo!

...mám pocit, že na mne na ulici i v obchodě koukají lidi. Potkáváme se očima a mám pocit, jako by byli překvapeni, ale přitom je vůbec neznám.Nebyl to jeden človek, bylo jich opravdu dost, až mě to trošku znervóznělo:-)) Citim se dnes dobre.

Po několika dnech:

…cítím z okolí pozitivní reakce. Lidi mi říkají jen tak, jak jsem milá a jak mi to sluší….. nechápu ( teda chápu:-)), ale jsou to šoky. Před tím jsem měla pocit, že jsou mě lidi schopni porazit na chodníku i s kočárkem, že nejsem vidět a teď tohle. Je pravda, že teď si to i začínám užívat, tu pozornost a dává mi to větší chuť do života. Před tím jsem se toho bála a vidět jsem asi být ani nechtěla, jen to že mě už poráželi na ulici mě začalo vadit, jinak mi to vyhovovalo. Pro koho neexistujete, ten vám přeci nemůže ubíižit. Jsou to zvláštní změny.... příjemné…. jsem ráda!!!

Cítím se velmi dobře a dlouhodobě vnimám potenciál k růstu. A zhubnul jsem už nějakých 12 kg, samozřejmě také díky změně stravy a cvičení, ale pointa, že najednou nemám problém to udržet. Skvělé.

... tak mi to zabralo více času, abych vše zhodnotil.
Každopádně, mám více energie, rozhodně se mi zkvalitnily kognitivní funkce. Během léčení i teď po něm jsem zhubnul. V této oblasti je ovšem největší přínos v tom, že jsem se konečně dokázal k nadváze postavit čelem a zvolit vhodný způsob, jak s ní pracovat a hubnout, tak aby mi to vyhovovalo a přitom šla váha dolů. Osobně jsem zvědavej, kam dál se ještě posunu. Rád s Váma budu pracovat do budoucna - rozhodně je to velmi dobrá investice.
14 dní po skončení společné práce

..ano, cítím se velmi dobře a daří se mi věci. Zdravé stravování funguje a celkově je to příjemná doba.
Tři týdny po skončení společné práce

Cítím se fakt krásně. Moc díky, cítím jak se to den za dnem všechno mění, osobně vnímám, že se cítím být pevnější a silnější a moje vnímání je jasnější. Tož za to moc a moc děkuju, protože to mě snad nejvíc trápilo, ta mlha a chaos. Do nového roku psa už zbývá jen pár dní, tak vykročím celý harmonizovaný, už se těším.
V průběhu společné práce

situace se viditelně zlepšila, ale troufám si říct, že jsem se dostal především na jinou-lepší kvalitu, byť úroveň sociální viditelnosti - sebevědomí až zase tolik nově nevzrostla, změnilo se mi myšlení a tím pádem se vše vyvíjí příznivěji, je ještě brzy hodnotit, ale stručně řečeno, přestaly mě během dne i noci rozptylovat zbytečné neproduktivní myšlenky, jakýsi vnitřní dialog, který se sebou občas člověk vede, hodnocení, zaujímání stanovisek atd. Jednoduše se nyní více soustředím na to, co je momentálně podstatné a nenechám se rozptylovat nevýznamným a jak nyní začínám s odstupem zjišťovat zcela zbytečným "mentálním šumem", naopak ušetřenou pozornost mohu věnovat odžívání a obecně mnohem více pocitům. Dokonce mám dojem, že se zlepšila i intuice. Pokud se to dá tak říci, mám i lepší fyzický pocit v hlavě.
Některý z dalších dnů

... od zacatku (procedury) se vrátilo libido, po 3/4 roce menses

A ano, sleduju narust inteligence. Tedy hlavne takove svezesti a lehkosti mysleni. Je to super.

Julinka... - z té mám velkou radost, protože je s námi, chce si se mnou povídat, zajímá jí můj názor na věc, což vzhledem na probíhající pubertu považuji za zázrak :-).
Speciální kapitola je změna chování pubescentů - hodnocení matky

... tak když to chceš brutálně upřímně... :-) prostě tomu tak nějak stále nemohu uvěřit. Přijde mi to jako nemožné ihned, zázraky do týdne...I když jsem tušil že je hotovo, schválně jsem si dal ještě týden na pozorování, abych se ujistil, že to snad nebyla jen dočasná úleva. Znovu se ti podepíši pod to, co jsem napsal před 11 dny:
... i když nastalo několik tzv startovacích, případně kritických situací, ani v jednom případě nedošlo ke stavu které jsem zmínil (zkratové jednání, nepřiměřené reakce, zaseknutí se v opozici za každou cenu, apod.). Její reakce na nepříjemné situace bych teď popsal možná smířlivější, nebo dospělejší, či snad moudřejší, jako by pochopila, že nemusí ztrácet tolik energie a času vztekáním se a že si může udržet více pohody. Je usměvavější a v našich hovorech je méně stěžování a více smíchu.
Jen doplním, že ještě nedávno někdy zůstával rozum stát nad jejími puberťáckými úlety a já usilovně pátral v paměti, jestli jsem kdysi i já podobně trápil své rodiče. Asi ano. V každém případě spory s Anickou jsou teď spíše praktickým hledáním cesty, už ne krocení dosti divoké šelmičky :-) Vypadá to, že jsi přišel na techniku, která může rodičům i dětem pomoci mnohem lépe přečkat jinak dosti divokou pubertu.
Jiný případ, hodnocení otce

...vidím dnes u manžela opravdu velké zlepšení. Přišlo mi, že spal déle a hlouběji a ráno bylo vidět, že má víc energie a cítí se dobře. Šel si hned po ránu zaběhat, což je dobrá známka, že se cítí dobře a má na to sílu.
Třetí den úsporné žárovky - přeprogramování energie

... A jinak jsem Vám ještě chtěla napsat, že cítím, jak moc pomohlo navýšení energie mému manželovi celkově - i ve firmě je to znát. dostal teď i nabídku na další práci, která sice bude nad rámec toho, co už dělá, ale myslím, že on se na to těší, protože ho víc baví cestování a tvoření strategie a vize. Firma, kterou vede a i nadále povede, je momentálně v super stavu a dostává i komplimenty od okolí a lidí, co sem jezdí za to, co za ta léta vybudoval a jak ji pozvedl. Vidím, že má i víc energie a uklidnil se celkově. Takže u něj si myslím, že to navýšení energie od Vás mělo velký význam. Mám pocit, jako by se všechno pospojovalo a zapadlo do sebe líp. Takže moc děkuji.
Tři měsíce po skončení kůry

... Vypadá to velmi dobře. Nálada dobrá, fyzicky se cítím stále dobře.
Každopádně děkuji za vaší práci. Chce se mi říct, že je to zázrak, ale při své opatrnosti raději nějakou dobu počkám.

Všechno se zdá být v pořádku. Už jsem zkoušel i větší zatížení sportem a regenerace se také zdá být o dost rychlejší. Bylo teď pár dní, kdy únava byla, ale snášel jsem jí podstatně lépe než před tím.
Dva týdny po skončení kůry

Po delší odmlce (z důvodu finišování na stavbě) bych se chtěl s Vámi podělit o nějaké ty zážitky. Celkový pocit mám opravdu skvělý, líp se i domlouvám s lidmi v práci i v soukromém životě. A daří se mi i lidi lépe přesvědčit co od nich požaduju. Ale top věc, pokud to s tím souvisí, je daleko lepší intuice.. Předvídám věci, které by mi mohly na stavbě chybět popřípadě jsou špatně udělané, což mi velice usnadnuje, v případě že to tak je, předání díla včas a v termínu;-) Zkrátka mě včas napadne, nebo lépe přijde myšlenka nebo pocit, že je potřeba zajistit daný materiál, popřípadě zakomponovat materiál na místo v předstihu. Později už by to třeba nebylo možné…
Sedm týdnů po skončení úsporné žárovky

Problemem byla velka socialni fobie, ktera znemoznovala chodit ven do ulic. Hlasim veliky pokrok. ... a v 10 vecer jsem byla venku, nechapu, ze jsem nekdy mohla mit strach.

... Cítím se stejně "naspídovaně" jako jiní klienti, kteří píší své reference na vašem webu...

Byla jsem na kontrole krevního obrazu, nefungoval jim výtah, takže jsem vyběhla bez námahy 5 pater starého domu a krev je v pořádku, přičemž hematolog v červnu (před pěti týdny) prohlásil, že doplnění železa potrvá pár měsíců.

Dobry den, citim se skvele. Plna energie. Tak nejak podobne jsem se citila, kdyz jsem byla predavkovana tabletama na stitnou zlazu,ale tahle energie je mnohem jemnejsi, cistejsi. Vidim lepe v barvach, vsechno ma mnohem sytejsi barvy. Dokonce jeden kamarad mi dnes rekl, co se mnou je, ze jsem plna energie. Tak jsem se musela smat.

... k naší práci. Je to fakt hodně dobré ...povedlo se ... moc děkuji :-) Člověk se cítí takový lehčí, plný energie, radosti. Práce mu jde pěkně od ruky a tělo se rychle regeneruje. Nepociťuje tolik únavu a pokud ano, stačí mu pět, deset minut klidu a zregeneruje se. Cítím, že mi stále jede energie. Vysoká hladina energie se mi líbí, lehce jsem si na ni zvykla. Někdy mám pocit, že jsem v trvalém napojení, hlavu mám v té chvíli natlakovanou jako pátrací balon. Také jsem si všimla, že můj organismus potřebuje víc tekutin a naopak má menší potřebu jídla. Zdá se mi rovněž, že se mi zlepšila termoregulace organismu. Obvykle hodně špatně snáším horko a dnes to se mnou nic nedělalo. Tak to jsou moje první postřehy :-) Myslím, že až čas ukáže, jak s tím vším můj organismus naloží.
Tož měj se moc krásně, děkuji a ať to všechno letí k výšinám a my s tím :-)

Dobrý den, děkuji za Váši úspornou žárovku, myslím že je úžasná, často mám pocit jako že jsem nadšený, podobně jako člověk cítí Boží lásku anebo když je člověk zamilovaný.

Jedna věc je skvělá: psychika je vážně o 100 či více % lepší než kdy předtím, a tomu podle mne vděčím navýšení - zvlášť tomu poslednímu. Sice je občas propad, citelný, ale někde v pozadí zůstává ta důvěra, že to je proces, vše se mění a vše je v pořádku. Ty propady jsou kratší, jsem u nich vědomější a beru to mj. jako důsledek zvýšené citlivosti; myslím, že reaguji nejen na 'své' věci, ale také na to, co je 've vzduchu'.

Děkuji za dosavadní spolupráci. Určitě pociťuji ráno větší chuť do práce a do zvládnutí denního programu. Budu dál pozorovat. Určitě jsem zpozoroval léčivé procesy na čakrách. V minulosti byly obvyklé stavy až úplného vyčerpání (způsobené nejen fyzickou zátěží, ale i psychikou), uvidím zda se do těchto poloh již nebudu dostávat.

Jo ten pocit únavy a vyčerpanosti rapidně klesá - pro vyhodnocení budu dál pozorovat (doufám že postupem času na něj zapomenu úplně - že existuje), i s velmi málo spánkem po ránu svěží pocit …

Co se týče procesu - hodnotím ho velice kladně. Samozřejmě skoro měsíční akci, ze které vychází zlepšení vnímání sama sebe a prožívání svého života je velice těžko objektivně a měřitelně hodnotit. Obvzlášť pokud mezi bodem a) a bodem b) uběhnou 3, nebo více týdnů. Ovšem co se týče mých pocitů, ty jsou veskrze pozitivní. Nevěděl jsem, co si od žárovky slibovat a jak jsem psal, bylo mi zatěžko představit si pod tou "LED procedurou" nějaký objem práce. Když se ohlédnu, cítil jsem často, že se se mnou něco děje. Často jsem cítil nějakou energii, něco co probíhalo jakoby na pozadí normálních "vlastním vědomím řízených" procesů. Bavilo mě to a cítil jsem jak na mě okolí reaguje jinak. Řekl bych lépe. Myslím si, že jsem se také během procesu léčení zbavil některých starých bolestí a co mě opravdu překvapuje je, že projevy alergie, se opravdu minimalizovaly. To se člověk snaží hledat vhodnou "dietu" a podpořit mikrofloru kimchi, atp a pak se alergie ustálí takhle :-) Docela se mi také rozjasnila mysl a vnímání, což se mi velice líbí. Šetří to čas a pomáhá s rozeznáním zrna od plev, což je např. pro mne také velmi důležité.

PS: Taky si myslím, že mi prospělo to, že se během žárovky výrazně střídaly prostředí - radosti a pracovního vytížení.

... Já se cítím fajn a přijde mi, že když se na něčem zaseknu a jakoby docházelo k - řekněme - ke stagnaci, umím si nahodit zpátky to, co by mělo běžet. Jakoby se mi spojila hlava s břichem. ... A teda obecně se mám velice dobře. ...

Mno, cesta k obdarování z pohledu pasivního přijímání nebyla složitá. Vlastně mám obecně radši aktivnější způsoby. Ale jsem spokojen a pozoruji, že mám opravdu více energie, podstatně lépe regeneruji a že mě věci více baví. Bylo by krásné, kdybych toho uměl ještě víc (jako práce s energií, sebou samým, atp.)

... s prisunom energetickych rezerv som mal, a mam priestor ist do hlbky veci, ci uz vlastného zivota alebo vztahu alebo vobec vecí a ludí okolo. Citim, ze som sa posunul-zmenil a mením. Precitujem zivot inak a aj vztah. Dávam ... viac manevrovacieho priestoru... Skor je to o tom ze s nou tolko nebojujem ale snazim sa ju chapat. ... Myslím, ze sme na správnej ceste.

K práci pana Jílka přistupuji vždy velmi kriticky z jednoho pohledu - nedá se osahat - z druhého už vím, že mi naše spolupráce velmi pomohla. I nyní se cítím zase plná sil a energie, věci mi jdou od ruky. U pana Jílka jsou jakékoliv dotazy vítány a věnuje se člověku při monitoringu dvakrát denně. Jenom lituji, že už nedělá osobní sezení, jelikož už jenom setkání s ním je milou záležitostí.

Už jsem zaznamenala, že se něco děje, protože před chvílí jsem si v duchu říkala, že já se snažím tolik roků, dělám jen malé krůčky, a Vy pak uděláte čáry máry a je tu změna. :-) Nevím, jestli spokojenost je to, co momentálně cítím. Možná spíš určité uvolnění, mnohé věci, které mi připadaly hodně důležité (a asi mi proto braly energii), mi teď už tak důležité nepřipadají (a tím pádem mi asi berou míň energie nebo mi ji už neodebírají vůbec). V představě to vidím jako cedník, kterým vytékala voda, který teď má ty otvory ucpané... ale zatím je to pořád cedník...
Spokojenost vlastně cítím taky. I to, že se tělo má šanci zregenerovat a že v tomto jsem na začátku. Víc vnímám své tělo. A vnímám i to, že už teď je to jinak, než v okamžiku, kdy jsem tento mail začala psát, postupně se to mění. Maličko začínám cítit radost...

Další zpráva za týden

Chtěla jsem vyjádřit, že mě překvapilo, že to na sobě pociťuji jinak, než jsem myslela. Výsledný efekt samozřejmě chápu, ale nevím, jak je toho konkrétně u mě dosaženo.
Ptáte se na pociťovaný rozdíl. Myslela jsem, že pocítím příval energie, vitalitu, zdraví. Ale zatím přišlo spíše uklidnění a mírně také sebevědomí a vnitřní rozhodnost. Nic z toho jsem vlastně ani nepociťovala jako chybějící, byla jsem zvyklá na to tak, jak to bylo. V tomto směru je mi o hodně líp.

A další zpráva za další týden

Ano, je to přesně tak. Klidná síla. A v sobotu přišla kromě té klidné síly i výkonnost. Měla jsem moc pěkný den, byla jsem velmi spokojená i vděčná.

Tohle je situace před naším působením pro klientku:

Měla jsem Vám napsat, co bych chtěla změnit, případně "řešit". Zde je tedy stručný seznam:-)

- v poslední době mám málo energie, nic se mi nechce dělat, mám pocit, že je to syndrom vyhoření (po letech péče o staré nemocné rodiče a vůbec všechny okolo, "léčení" druhých lidí bez dostatečné ochrany, neustálé dávání druhým, bez přijímání energie zpět, možná i neschopnost přijímat obecně)
- cítím se vyčerpaná, nemám dost energie (ani nadšení, motivace atd.) na práci, ani cvičení, úklid atd., nedovedu si např. představit, že bych měla založit rodinu a mít děti a starat se o domácnost atd., nemám na to sílu
- problémy se spánkem (budím se buď brzy ráno a už nemůžu usnout nebo spím i 9 hodin a přesto jsem unavená)
- necítím kdovíjakou seberealizaci ani v práci, ani celkově v životě
- velké svalové napětí (celoživotní, asi z chronického stresu), možná by pomohla technika "ProCNS":-)
- nemám v poslední době radost ze života, ani nezažívám pocity štěstí
- cítím se celkově ve slepé uličce, tj. chtěla bych partnera, i děti a rodinu, ale necítím se na to energeticky, v podstatě už nějakou dobu jen "přežívám" a dělám jen nejnutnější věci. Vypadá to možná jako lenost:-), ale já to cítím jako vyčerpanost a vyhořelost.

Zpětná vazba klientky 5 dní po začátku práce:

Dnes jsem měla docela povrchní spánek, hodně různých snů, ale kupodivu mám dost energie a nejsem unavená. Něco se "děje", to vnímám úplně jasně...a hlavně se cítím lépe...Ano, jsem i vnitřně spokojenější a ne tak "podrážděná" jako předtím:-) ... cítím, že se něco ve mně (v podvědomí a kdoví, kde všude) mění...je to velice zajímavé, jak to může fungovat. Vím, že spousta věcí jde energeticky dělat na dálku, ale to "kopírování" programů atd. mi přijde naprosto unikátní! Nevím o nikom jiném, kdo by to takto dělal...A to znám spoustu různých technik, včetně léčebných. Bohužel někdy je to tak, že člověk dokáže pomoci druhým a sám sobě už ne, ať už z důvodu, že není vůči sobě objektivní nebo má v sobě nějaké "slepé místo/mrtvý úhel", kdy nevidí, kde je příčina daného problému, případně neovládá tak pokročilé techniky práce s energií, jako Vy:-) Děkuji Vám za pomoc..těším se na další průběh a zlepšování stavu i nálady a úrovně energie:-)

Zpětná vazba klientky 10 dní po začátku práce:

Cítím se moc dobře. Už se nerozčiluji tak rychle jako předtím, byla jsem hodně "reaktivní" a stále podrážděná a vnitřně naštvaná:-) Teď se cítím být více v nadhledu a taky ve "flow"...nelpím ani na myšlenkách, ani na pocitech, jakoby jsem více propustná a energeticky transparentní. Je to příjemný stav:-)
Na vztah ani křečovitě netlačím, ani už nejsem v rezignaci. Něco mezi tím. V tom smyslu, něco si přeji, mám nějakou vizi, ale nelámu to přes koleno, spíše se stále učím a jsem otevřená, nebo se o to snažím.
Včera večer jsem hodně cítila proudění energie...vnímám to jako energetické brnění...v celém těle, a hodně v nohách, chodidlech atd. Moc dobře vnímám, že se něco děje, akorát mi unikají detaily. Ale to neva:-) Ať si podvědomí udělá, co uzná za vhodné a vím, že si to za nějakou dobu začnu uvědomovat i na úrovni vědomí, jako různé změny atd. K tomu je třeba určitá dávka sebereflexe.
Děkuji Vám za Vaši práci a Vaše jedinečné talenty!:-)

Tentýž den později:

... Dříve, kdybych spala tak, jako dnes, tak jsem celý den unavená, mrzutá, uzívaná... tudíž i na tomto vidím velký posun a "důkaz", že úsporný program funguje, paráda! Sice netuším, jak je to možné, ale důležité je, že (to) funguje!:-) Pozoruji, že se mění i mé myšlení. V tom smyslu, že neulpívám nijak dlouho na žádné myšlence, tudíž nejsem zacyklená, a tím pádem ani mentálně vyčerpaná:-) Mám v hlavě takové příjemné prázdno..u mě docela neobvyklý stav:-) A tudíž i prostor k větší tvořivosti a novým nápadům...super!...

Zpětná vazba klientky ještě o několik dní později:

Opravdu už necítím tu hlubokou únavu jako předtím. Přesto mi tělo i intuice říká, ať ještě nejedu na plný výkon, zřejmě si organismus doplňuje ty vyflusané zásoby energie a ukládá si něco tzv. "na sklad":-) Tentokrát už budu s energii nakládat rozumněji a více uvažovat nad tím, komu a čemu ji věnovat, to samé s mým časem:-)
Jinak mám stále živé, barvité a divoké sny. V mnohých figurují interakce se zvířaty...myslím si, že se něco děje s emoční a pudovou složkou na podvědomé úrovni. Některé sny jsou o uvolňování hluboce potlačených emocí - strachu, úzkosti, pocitů viny atd. Je mi jedno, jak léčení probíhá, jestli skrze sny nebo jinak, on si už organismus najde tu nejlepší cestu:-)

Další zpětná vazba 8 týdnů po startu a 2 týdny po skončení kůry:

Pane Jílku, hlásím, že zvyšuji výkon a zátěž a že žárovka funguje:-) Předtím bych byla zřejmě unavená a cítila se vyčerpaná, teď vnímám jen "provozní" únavu po celém dni a cítím i větší výkonnost ve smyslu dodělávky restů atd., které jsem předtím odkládala, a v podstatě jsem jen "přežívala" ze dne na den:-) Zvyšuji i fyzickou zátěž ve smyslu většího pohybu atd. a taky zvládám, takže paráda! To jsem právě od žárovky očekávala. Mám pocit, že se stejně ještě vše vyvíjí, jakoby se ten program žárovky (nebo i jiné programy) postupně "usazovaly" a organismus se s nimi učil pracovat:-D

A ještě o den později:

... I dnes jsem měla perný den, ale cítím se dobře, s energetickou zásobou, čili super!:-)

Zpětná vazba, tatáž klienka rok po skončení kůry:

Cítím se mnohem lépe, mám opravdu více energie, nejsem tak unavená ani vyčerpaná, a určitě se mi tvoří značné energetické rezervy díky žárovce:-)

Dobrý den, pane Jílku, naše téměř roční spolupráce přinesla do mého života změny, které by mne ani ve snu nenapadly a i kdyby mě napadly, neměla bych k nim odvahu. Přeji Vám krásné Vánoce a spokojený nový rok.

Zamyslel jsem se nad zpětnou vazbou a zde jest.
Pro kontext vylíčim malé pozadí meho vnímání. Zažil jsem skrz šamanismus, Reiki, SRT, holotropní dýchání, či kung, kundalíní jógu, práci s krystaly, body terapii, čakrove praxe atd. různé fenomény projevu energie. A to: proudění, brnění, teplo, expanze, extázi, pocity síly, vitalita, propojenosti se vším atd....
"Váš" typ energetické prace na mě zapůsobil, vjemy vnitřního ucelení, poskládání jemnohmotných těl, díky čemuž mezi nimi lépe proudí životní energie, zvýšení chuti do života, větší jas vnitřního světla (což by se dalo popsat jako osobní energie, která se muže projevit ve vitálním energetickém těle jako vitalita). Skrz to se cítím: 'more able' (více schopen, více moci a schopnosti něco udělat).

Ahoj Honzo, pri vyššom vydaji sa citim ok a silny.

Dobré ráno, pane Jílku, chtěl bych Vám poděkovat za pomoc, musím uznat, že se cítím opravdu lépe.

... napsal lakonický podnikatel několik dní po skončení spolupráce.

Ahoj. Díky ti moc. Cítím se opravdu fajn a spokojena. Vnímám, že mi od někud chodí informace, že jsem "unavená", že už něco nechci dělat a přitom mám opravdu dost sil. Asi mi to hlídá rovnováhu, nějakou hranici, kterou jsem neustále překračovala, až už mi to vůbec nepřišlo divný, pokládala jsem to za normu. Dokonce jsem dnes řekla pár 'ne'. To je pro altruistu mého typu opravdu výkon. Ale hned jsem si uvědomila, že jsem se cítila, jak píšeš, vyrovnanější a ta informace, že něco už nechci dělat, přišla odněkud, nevím odkud??? Úplně nový vnitřní hlas nebo co?? Nebo pročištěný, protože zní tak jasně. Fakt zajímavý!!????
Každopádně, jsi fakt třída, nevím jak jsi to dokázal, ale i přes 3 extra náročné dny s menší včerejší krizí, které jsem samozřejmě přežila, jak jinak????, se cítím klidně a tak nějak spokojena se sebou a možná i milejší/jemnější. A za to všechno Ti mooc děkujúú a smekám.

Zpětná vazba kolegyně léčitelky po rychlém upgradu tělových programů

Dobrý den pane Jílek, tak mam pro Vás dobré zprávy. Dnes jsem si šla vyzvednout výsledky krve a TSH (vyšetření štítné žlázy) mi vyšlo 4,3 a limit je 4,7!!! Hurááá!!!! Tak teď je to v pořádku a doufám, Že to tak zůstane.

2 týdny po skončení spolupráce

... u štítné žlázy byly skvělé výsledky...

2 měsíce po skončení spolupráce

Ahoj Honzo, začinají se dít podivné věcí, ve firmě mi přidali, volají mi z agentur a nabízí mi zakázky. Řada věcí které byly nedávno nedosažitelné, se začínají plnit, vůbec tomu nerozumím, protože jsem pro to v podstatě nic neudělal. Lide se chovají ke mně úplně jinak jako bych najednou měl jinou, jak to říct, hodnotu. Vůbec to nechápu, ale je to skvělé.

... mám teď dost práce, tak pilně pracuji. Dobrá zpráva, že vydávám méně energie. Ráno se probouzím krásně odpočatá, předtím jsem se ráno probouzela kolem 8h a unavená, teď po 6h ráno a cítím se plná energie. To je úžasné! Děkuji moc.

Dnes je to měsíc a den od vyčištění a navýšení energie v domě. Je až s podivem, jak samozřejmě všechny ty změny člověk přijme a snadno a rád zapomíná na dobu před. Je bez debat, že děti jsou znatelně méně hašteřivé mezi sebou (jsou teď větší parťáci) a dokonce dcerka, která je již v rozkvětu puberty je teď "rozumnější", méně vzpurná, dá se s ní lépe na mnoha věcech domluvit. Možná snad i proto, že nám jako rodičům se v té energii malinko rozsvítilo a komunikujeme asi trochu jinak. Také je zajímavé, že dříve nám děti tahaly do obýváku své věci a dělaly nám tam až bordel. To v poslední době ustalo. Ne že by byly zalezlé jen ve svém pokoji, je jich všude stále dost, ale ten bordýlek, když už musí být, tak to zůstává většinou v rámci jejich pokoje, nebo na půdě. No a soužití s mou ženou...jak víš bylo to na hraně. Teď jakoby se ty hrany zahladily. Prostě to doma tak nějak, zdá se, zase rozumně funguje. Ne že bychom na sebe občas nevyjeli, ale je v tom méně zášti a více férový sportovní přístup. Dokonce mi zase začala žehlit :-)

...Chtěla jsem Vám ještě napsat, že na posledním komplexním vyšetření...se mi neukazují žádné metastázy - což vypadá jako vítězství ;-)
Každopádně mám radost, že to vypadá na obrat k lepšímu. Vidím v tom i Váš vliv a zásluhu...
Zpráva od klientky měsíc po vyčištění energie zcela (energeticky) zablokovaného rodinného domku a po následném standardním monitorování, jež vede klienta k účelnému využití získané energie.

...zkoumám - něco mi chybí - naplnění, zábava, nadšení, na něco se těšit - to už delší dobu pozoruji. Ale to je skvělé, protože dřív jsem jenom přežívala, takže teď mám energii na rozhlížení se kolem, co by se mi tak líbilo. To je LUXUS...Jinak je to úžasný přínos, to zvýšení energie, věci mi docházejí mnohem rychleji, vyjevují se souvislosti, jasnější porozumění věcem atd. - nedá se to popsat.
Dva měsíce po vyčištění a navýšení energie v rodinném domku klientky.

...hned první noc se mi krásně spalo, vůbec jsem se nebudila, a na dnešek taky tak. Taky ustoupily akutní příznaky nějakého toho zánětu, či co mě to trápí.
Dva dny po čištění a navyšování energie v rodinném domku, kde majitelka také zčásti vykonává svou profesi.

...je to dobré, mám stále dostatek energie a opravdu skvěle se mi spí. Věci jsou mi jasnější a jsem klidnější. Pocit naplnění energií – ne že bych byla jako na pérkách, ale že držím a nepropadnu se do slabosti, jako tomu bylo dřív. Taky se mi líp dělá v pracovně, jsem soustředěnější. Zdravotně taky lepší – ty chronické věci (trávení, močák atd.) se občas ozvou, ale chápu, že to je na delší dobu, hlavně ale cítím, že i tak mám energii, takže mě to nepoloží jako dřív. Důvěřuji, že se tělo dává postupně dohromady. Tuhle jsem přiběhla vyřízená z města, lehla na terasu, kde jsi navyšoval, a nevím zda to bylo sluníčkem či navýšením či obojím, ale opravdu dobře jsem si odpočala.
Informace od téže klientky po 14 dnech.

...moc děkuji!!! Tu úžasnou energii cítím. Jsem jí vyplněná, vyfutrovaná. Nejsem unavená - to je úžasné.
...Jedna z věcí, co mi přišly po navýšení, znějící jako jasná věc, ale mě to teprv teď opravdu došlo, prošlo to mnou – “není třeba se nervovat.” Byla to zpráva, ne že bych o tom předtím přemýšlela.
Moc Ti děkuji za měření a zprávy (= monitorování), dokresluje to můj obraz, posunuje mě to.
Tatáž klientka po měsíci od korekce energie v jejím domě.

Odpovídám Vám až dnes, čekala jsem, až se nové vjemy ve mně trochu usadí. První noc jsem upadla do velmi hlubokého a příjemného spánku, jak ještě nikdy předtím v tomto bytě. Tak jsem čekala i na druhou noc a opět to byl velmi posilující spánek. Manžel začal naší ložnici říkat "energocentrum"... Cítíme se oba dva mnohem lépe, než před Vaší návštěvou. Já osobně jako kdybych byla po 14-ti denní dovolené. Jsem zvědavá, zda to tak vydrží a jak energie bude působit v delším časovém horizontu. Děkuji za váš "dálkový monitoring".
V tomto případě se jednalo o velké stavení, kde majitelé bydlí a provozují živnost. Čistění a navyšování energie trvalo dva dny. Toto je první email, hned druhý den po první fázi naší práce. Na vysvětlenou: "dálkový monitoring" je moje telepatické ověřování vývoje situace několik týdnů i měsíců po našem zásahu.

...se nám oběma zdá, že nás to doma skutečně dobíjí spolehlivě...že energie u nás skutečně působí!!!
Potvrzení od stejné klientky po pěti týdnech.

No, jinak jsem vám úplně zapomněla napsat o jedné velmi zajímavé věci - asi to bude souviset s tím energetickým čištěním bytečku. Já měla vždy práce tak akorát, že jsem si užívala volna a pár dní v měsíci pracovala. Teď, po tom čištění, se s kšefty roztrhl pytel, mám tolik projektů, že musím ještě úkolovat šikovné lidi kolem a vůbec nestíhám, a do toho přicházejí další a další projekty a já si vždy říkám, vesmíre, to už stačí, vždyť nemám vůbec čas na dceru a musím zajišťovat babičky na hlídání a vesmír mi na to ještě přihodí...no penízky se sice hodí, ale je ze mě teď workoholik :-) Tož asi dobrá zpráva, co Vy na to? A moc děkuji!!! a jsem samozřejmě vděčná za to co přichází :-) i když by to mohlo trošku polevit na intenzitě...
Po osmi týdnech od vyčištění a navýšení energie v bytě, který slouží i jako kancelář. O ekonomických dopadech jsme přitom ani neuvažovali.

Změny opravdu vnímám, příjmy se zlepšily, ale hlavně ještě čekáme další, mám pocit, že se opravdu zlepšila atmosféra a lidé se více smějí (nebo jsou mé vtipy úspěšnější? :-)). Každopádně to budu pozorovat a průběžně Vás budu informovat.
Pět týdnů po čištění a navyšování energie v kancelářských prostorách středně velké továrny, které zabralo dva dny. Majitel sám trpěl velmi nízkou energií v organismu, vlastně vyčerpáním. Navýšení energie v továrně mělo za cíl optimalizovat hladinu jeho energie a virgule odhadovala rychlé a významné zvýšení příjmů továrny už v průběhu jednoho měsíce. Zvýšená energie má samozřejmě pozitivní vliv na celý tým.

...tak už jsem třetí týden zase zpět ve svém bytě. První dva dny mi to připadalo jako bezvědomí. Po návratu domů jsem měla pocit jako když Nea v Matrixu napojili na kabel. Nebyla jsem schopna ničeho, kromě dobíjení energie. Předminulý víkend, to už jsem tak 3 týdny spala v bytě, jsem si na chvíli lehla na balkon na sluníčko a pustila odžívání. Po chvíli to bylo naprosté bezvědomí, něco se ve mně stalo a já nevím co. Když jsem se dostala k sobě, bylo mi líp.
Tento email mi přišel 5 měsíců po čištění a navýšení energie v bytě klientky. Klientka strávila 6 týdnů mimo domov, kvůli rekonstrukci. Email dobře ilustruje, že bydliště s optimalizovanou energií funguje doslova jako "čerpací stanice" nových sil.

Hlava přes den už opravdu nebolí.
Cukrovku mám opravdu radikálně lepší - hodnoty 8,4gly; 5,7gly; 5,4gly; 8,3gly; Měla jsem hodnoty od 12 do 25gly, takže hodnoty se opravdu spravily. Hodně tomu pomohl i pitný režim. Sním toho méně a více vypiju. A pocitově se opravdu cítím dobře :-) Moc děkuji.
Klientka informuje o své situaci cca 20 dní po vyčištění a navýšení energie v bydlišti.

...řekla bych, že je to den ode dne lepší. Nejdřív jsem cítila jakousi úlevu. Pak jsem navečer šla do patra, pozavírat okna. Včera jsem šla sama od sebe sklepem, opět zavřít okna. A dneska jsem navečer šla zalívat zahradu. Nezdá se to nic závratného, ale podotýkám, že bych předtím ničeho z toho nebyla schopná. Ze strachu. Teď tu jsem sama s dětmi, já si sedím na gauči. Začíná být tma a ještě k tomu je bouřka a já jsem schopna projít mistnosti, zatím tady v přízemí, před týdnem jsem tu takhle seděla jako přikovaná a hrozně jsem se bála. Nic tady v tuhle chvíli necítím. Co by mě sledovalo, vrzalo nebo tu prostě bylo. Takže jak vidíš, změny tu jsou, a ne malé. :)
Po týdnu od vyčištění a navýšení energie v nedávno koupené "strašidelné" vile

... myslím, že u manžela došlo k dost velkým změnám, už jen tím, že začíná o věcech, kterým nerozumí (= ezoterika, duchovno), přemýšlet a chová k nim respekt. Vycházíme teď spolu hodně dobře. Zdá se, že nejlíp za posledních deset let. ... ano, náš vztah s manželem se zdá OK, cítím, že je to takto správně ... fungujeme spolu nyní ve všech ohledech výborně, tak snad to tak zůstane i nadále :-)
Po 2 měsících - zlepšení vztahu v situaci před rozvodem

...Mám se dobře...doma to vyšlapuje...a v práci také.
Jinak jsem si všimla, že věci tak nějak samovolně plynou. Mám radost z drobností a uvědomuji si/ověřuji si pravdivost slov, že všechno máme v sobě, ve svém nitru, venku to nenajdeme. Obzvlášť silně to pociťuji, když mne prostupují energie a je mi při tom nádherně, cítím se, jak to říct, "kompletní". Někdy si říkám, o čem to tady celé je? Připadá mi to jako další hra, tentokrát jako hra na člověka...Pozoruji lidi, jak se stále za něčím pachtí a nasazují si k tomu různé masky...připadá mi to komické a vzpomenu si, jak jsme, když jsme byli děti, hráli různé role dospělých a říkali jsme, že je to jen "jako"...
Tatáž klientka 3,5 měsíce po čištění a navýšení energie domu

Pozoruji ten proces. Lidé (=klienti), co chodí, se zdají být spokojení. Ti citlivější řeknou, že jsou tak "nějak zvláštně odpočatí", že je jim tam dobře.
Já osobně se tam cítím hodně dobře, vlastně už jsem zapomněla, jaké to bylo před tím, rychle jsem si na tu atmosféru zvykla. Uvědomuju si, že se mi asi pracuje lehčeji, možná je to i tím vědomím, že na to už nejsem sama, že tam mám další pomoc ze země. Cítím, že energie země je to, čemu se dá 100% důvěřovat, že je pravdivá, bez vedlejších úmyslů :-), na rozdíl od lidí.
V některých místech je tak obrovský tlak vzhůru, že s tím mám co dělat, abych v tom vůbec vydržela stát. Tak tam vždycky stoupnu a zase vyjdu vedle, abych si zvykala. Vím tam o 2 takových místech.
Po 3 týdnech od navýšení energie v pracovně, kde se provádí energetická, léčitelská, masážní atd. práce s lidmi

...A co se týká mé pracovny, je mi tam báječně. Moc děkuju za ten proces zvednutí energie, je to úžasné, moc moc moc děkuji tobě i Barče, že děláte takové úžasnosti. Vidím, jak se tam s lidičkama smějeme a že jsou někteří po poležení na lehátku trochu v "limbu". Jiní sami říkají, jak se jim tam skvěle odpočívá, cítí se tam dobře. Myslím, že se plní, co jsi říkal :-)

Mám tam i 2 zajímavé zkušenosti z Velikonoc – nevím, zda to má nějaký význam, ale jedno bylo na Zelený čtvrtek a druhé na Velký pátek. Se 2 velmi citlivými klientkami se děly zajímavé věci. S každou jsem dělala jinou věc (intuitivní akupunkturu a s druhou shiatshu masáž po aku drahách s použitím energií), ale obě prodělaly hluboké energetické regenerace, které jim pak ještě běžely cca 1 hodinu v mé pracovně. Obě to popisují skoro stejně - byly hluboko ponořené v sobě a jak to popisují, probíhalo u nich energetické uvolňování a rozpouštění různých zablokovaných míst různě po těle. Toužíme to zopakovat, snad se zadaří? Ale vůbec nevím, jak je to možné a co bylo tím impulsem k takové věci - nějak se to prostě stalo, navíc dva dny po sobě. Byla jsem z toho trošku překvapená, ale podle jejich popisu vzpomínám, jak jsem to na sobě prodělávala před pár lety taky. Jsem za to ráda, ale jak to znovu udělat, netuším? O sobě mohu říct, že jsem se v těch dnech cítila poměrně sebejistě, klidně a uvolněně - takže mimořádně skvěle...
Tatáž klientka, po 3 měsících od navýšení energie v pracovně

Od přelomu roku celkově mám pocit zlepšení. ...
Celkový pocit je ten, že jsem s přelomem roku (3 měsíce po našem zásahu do energie domu) opustila tu několik let trvající věznici a vyšla ven do zdraví a pohody, a v něm je normální sem tam nejaká viróza atd. Ale z té téměř sedmileté věznice jsem venku. Po letech můžu jít na vycházky ven atd. Jsem štastná, že to zase jde, už jsem mívala dojem, že proležím zbytek života.
Po 4 měsících od vyčištění domu s pracovištěm

...objektivně dnes ultrazvuk srdce ukázal zlepšení srdeční vady :-) Jde hlavně o mitrální vadu, návrat krve z levé komory zpět do předsíně. Označili to před 2 lety za 3/4 návrat zpet do předsíně a sdělili, že zlepšení není možné, jen snaha zpomalit horšení. Na srdci ale není vidět žádná vada, důvod toho návratu. Jsem přesvědčena, že šlo jen o rezignovaný oslabený tonus srdce, které nevypudí krev s dostatečnou vervou tam, kde je třeba.
Myslím, že jak se učím víc se postavit za sebe, stejně tak srdce zlepšuje svou schopnost posílat krev správným směrem. Aktuálně značí návrat 2/3, to znamená asi do 2/3.
Předcházející klientka po 5 měsících od vyčištění a navýšení energie v domku. Klientka se v této problematice poměrně dobře orientuje a zlepšení z 3/4 na 2/3 představuje vzestup o 8,3 %, což jistě není nevýznamné.

Daří se nám s manželem dobře, doma především. I pracovně jsem teď hodně v takovém flow…
Po 3 měsících od navýšení energie v domě s původně nulovou hladinou geo-energie, v němž je zároveň bydliště i pracoviště

Mám pocit, že od Vaší návšt