Hodnocení | Čištění a navyšování energie nemovitostí, Úsporná ž.

Opakovaný pokles hladiny energie ve vašem organismu a neschopnost ji zvýšit či udržet na optimu jsou pravděpodobné indikátory zablokované, resp. nízké energie nemovitostí v nichž bydlíte nebo pracujete. Je nutné s ní něco dělat - vyčištit a/nebo navýšit.

Přibližně od začátku roku 2017 k tomu, pokud je to žádoucí, automaticky přidáváme 'úspornou žárovku': přeprogramování distribuce energie v těle. Nesprávná distribuce energie v organismu je další možná příčina poklesu vitality. Více o tom v této novince.

Následují příklady nejzajímavějších zpětných vazeb po vyčištění/navýšení energie nemovitostí, případně přeprogramování distribuce energie v těle nebo po obou současně provedených procedurách.

Některé jsem již citoval jinde, zde je máte komplet:

...úplně jsem Vám v tom zápalu zapomněla moc a moc poděkovat a vyjádřit svou naprostou spokojenost. Opravdu supr práce!!!
Ještě jeden dodatek - začíná mě bavit o sebe více dbát a dělat si pro sebe více času, i kdyby to měla být jen účelová procházka za nákupem zboží, místo jízdy busem. Mám i chuť pozměnit šatník a začít sama se sebou něco dělat a ne na sebe kašlat a stavět se až na poslední místo, na kterém dříve nezbýval čas a chuť na nic :D.
Takže děkuji moc, jsem nadmíru spokojená a nemohu ani najít správná slova, která by vyjádřila, jak si Vás vážím a obdivuji za vše, co jste pro mě udělali.

Vyčerpala jsem myslím vše, co se mi poslední dobou děje. Zhodnocuji to tak, že jsem dříve žila ve snu a nyní se vracím do reality :D. Až bude zase nějaký posun, ráda se ozvu.

Dnes je to měsíc a den od vyčištění a navýšení energie v domě. Je až s podivem, jak samozřejmě všechny ty změny člověk přijme a snadno a rád zapomíná na dobu před. Je bez debat, že děti jsou znatelně méně hašteřivé mezi sebou (jsou teď větší parťáci) a dokonce dcerka, která je již v rozkvětu puberty je teď "rozumnější", méně vzpurná, dá se s ní lépe na mnoha věcech domluvit. Možná snad i proto, že nám jako rodičům se v té energii malinko rozsvítilo a komunikujeme asi trochu jinak. Také je zajímavé, že dříve nám děti tahaly do obýváku své věci a dělaly nám tam až bordel. To v poslední době ustalo. Ne že by byly zalezlé jen ve svém pokoji, je jich všude stále dost, ale ten bordýlek, když už musí být, tak to zůstává většinou v rámci jejich pokoje, nebo na půdě. No a soužití s mou ženou...jak víš bylo to na hraně. Teď jakoby se ty hrany zahladily. Prostě to doma tak nějak, zdá se, zase rozumně funguje. Ne že bychom na sebe občas nevyjeli, ale je v tom méně zášti a více férový sportovní přístup. Dokonce mi zase začala žehlit :-)

...Chtěla jsem Vám ještě napsat, že na posledním komplexním vyšetření...se mi neukazují žádné metastázy - což vypadá jako vítězství ;-)
Každopádně mám radost, že to vypadá na obrat k lepšímu. Vidím v tom i Váš vliv a zásluhu...
Zpráva od klientky měsíc po vyčištění energie zcela (energeticky) zablokovaného rodinného domku a po následném standardním monitorování, jež vede klienta k účelnému využití získané energie.

...zkoumám - něco mi chybí - naplnění, zábava, nadšení, na něco se těšit - to už delší dobu pozoruji. Ale to je skvělé, protože dřív jsem jenom přežívala, takže teď mám energii na rozhlížení se kolem, co by se mi tak líbilo. To je LUXUS...Jinak je to úžasný přínos, to zvýšení energie, věci mi docházejí mnohem rychleji, vyjevují se souvislosti, jasnější porozumění věcem atd. - nedá se to popsat.
Dva měsíce po vyčištění a navýšení energie v rodinném domku klientky.

...hned první noc se mi krásně spalo, vůbec jsem se nebudila, a na dnešek taky tak. Taky ustoupily akutní příznaky nějakého toho zánětu, či co mě to trápí.
Dva dny po čištění a navyšování energie v rodinném domku, kde majitelka také zčásti vykonává svou profesi.

...je to dobré, mám stále dostatek energie a opravdu skvěle se mi spí. Věci jsou mi jasnější a jsem klidnější. Pocit naplnění energií – ne že bych byla jako na pérkách, ale že držím a nepropadnu se do slabosti, jako tomu bylo dřív. Taky se mi líp dělá v pracovně, jsem soustředěnější. Zdravotně taky lepší – ty chronické věci (trávení, močák atd.) se občas ozvou, ale chápu, že to je na delší dobu, hlavně ale cítím, že i tak mám energii, takže mě to nepoloží jako dřív. Důvěřuji, že se tělo dává postupně dohromady. Tuhle jsem přiběhla vyřízená z města, lehla na terasu, kde jsi navyšoval, a nevím zda to bylo sluníčkem či navýšením či obojím, ale opravdu dobře jsem si odpočala.
Informace od téže klientky po 14 dnech.

...moc děkuji!!! Tu úžasnou energii cítím. Jsem jí vyplněná, vyfutrovaná. Nejsem unavená - to je úžasné.
...Jedna z věcí, co mi přišly po navýšení, znějící jako jasná věc, ale mě to teprv teď opravdu došlo, prošlo to mnou – “není třeba se nervovat.” Byla to zpráva, ne že bych o tom předtím přemýšlela.
Moc Ti děkuji za měření a zprávy (= monitorování), dokresluje to můj obraz, posunuje mě to.
Tatáž klientka po měsíci od korekce energie v jejím domě.

Odpovídám Vám až dnes, čekala jsem, až se nové vjemy ve mně trochu usadí. První noc jsem upadla do velmi hlubokého a příjemného spánku, jak ještě nikdy předtím v tomto bytě. Tak jsem čekala i na druhou noc a opět to byl velmi posilující spánek. Manžel začal naší ložnici říkat "energocentrum"... Cítíme se oba dva mnohem lépe, než před Vaší návštěvou. Já osobně jako kdybych byla po 14-ti denní dovolené. Jsem zvědavá, zda to tak vydrží a jak energie bude působit v delším časovém horizontu. Děkuji za váš "dálkový monitoring".
V tomto případě se jednalo o velké stavení, kde majitelé bydlí a provozují živnost. Čistění a navyšování energie trvalo dva dny. Toto je první email, hned druhý den po první fázi naší práce. Na vysvětlenou: "dálkový monitoring" je moje telepatické ověřování vývoje situace několik týdnů i měsíců po našem zásahu.

...se nám oběma zdá, že nás to doma skutečně dobíjí spolehlivě...že energie u nás skutečně působí!!!
Potvrzení od stejné klientky po pěti týdnech.

No, jinak jsem vám úplně zapomněla napsat o jedné velmi zajímavé věci - asi to bude souviset s tím energetickým čištěním bytečku. Já měla vždy práce tak akorát, že jsem si užívala volna a pár dní v měsíci pracovala. Teď, po tom čištění, se s kšefty roztrhl pytel, mám tolik projektů, že musím ještě úkolovat šikovné lidi kolem a vůbec nestíhám, a do toho přicházejí další a další projekty a já si vždy říkám, vesmíre, to už stačí, vždyť nemám vůbec čas na dceru a musím zajišťovat babičky na hlídání a vesmír mi na to ještě přihodí...no penízky se sice hodí, ale je ze mě teď workoholik :-) Tož asi dobrá zpráva, co Vy na to? A moc děkuji!!! a jsem samozřejmě vděčná za to co přichází :-) i když by to mohlo trošku polevit na intenzitě...
Po osmi týdnech od vyčištění a navýšení energie v bytě, který slouží i jako kancelář. O ekonomických dopadech jsme přitom ani neuvažovali.

Změny opravdu vnímám, příjmy se zlepšily, ale hlavně ještě čekáme další, mám pocit, že se opravdu zlepšila atmosféra a lidé se více smějí (nebo jsou mé vtipy úspěšnější? :-)). Každopádně to budu pozorovat a průběžně Vás budu informovat.
Pět týdnů po čištění a navyšování energie v kancelářských prostorách středně velké továrny, které zabralo dva dny. Majitel sám trpěl velmi nízkou energií v organismu, vlastně vyčerpáním. Navýšení energie v továrně mělo za cíl optimalizovat hladinu jeho energie a virgule odhadovala rychlé a významné zvýšení příjmů továrny už v průběhu jednoho měsíce. Zvýšená energie má samozřejmě pozitivní vliv na celý tým.

...tak už jsem třetí týden zase zpět ve svém bytě. První dva dny mi to připadalo jako bezvědomí. Po návratu domů jsem měla pocit jako když Nea v Matrixu napojili na kabel. Nebyla jsem schopna ničeho, kromě dobíjení energie. Předminulý víkend, to už jsem tak 3 týdny spala v bytě, jsem si na chvíli lehla na balkon na sluníčko a pustila odžívání. Po chvíli to bylo naprosté bezvědomí, něco se ve mně stalo a já nevím co. Když jsem se dostala k sobě, bylo mi líp.
Tento email mi přišel 5 měsíců po čištění a navýšení energie v bytě klientky. Klientka strávila 6 týdnů mimo domov, kvůli rekonstrukci. Email dobře ilustruje, že bydliště s optimalizovanou energií funguje doslova jako "čerpací stanice" nových sil.

Hlava přes den už opravdu nebolí.
Cukrovku mám opravdu radikálně lepší - hodnoty 8,4gly; 5,7gly; 5,4gly; 8,3gly; Měla jsem hodnoty od 12 do 25gly, takže hodnoty se opravdu spravily. Hodně tomu pomohl i pitný režim. Sním toho méně a více vypiju. A pocitově se opravdu cítím dobře :-) Moc děkuji.
Klientka informuje o své situaci cca 20 dní po vyčištění a navýšení energie v bydlišti.

...řekla bych, že je to den ode dne lepší. Nejdřív jsem cítila jakousi úlevu. Pak jsem navečer šla do patra, pozavírat okna. Včera jsem šla sama od sebe sklepem, opět zavřít okna. A dneska jsem navečer šla zalívat zahradu. Nezdá se to nic závratného, ale podotýkám, že bych předtím ničeho z toho nebyla schopná. Ze strachu. Teď tu jsem sama s dětmi, já si sedím na gauči. Začíná být tma a ještě k tomu je bouřka a já jsem schopna projít mistnosti, zatím tady v přízemí, před týdnem jsem tu takhle seděla jako přikovaná a hrozně jsem se bála. Nic tady v tuhle chvíli necítím. Co by mě sledovalo, vrzalo nebo tu prostě bylo. Takže jak vidíš, změny tu jsou, a ne malé. :)
Po týdnu od vyčištění a navýšení energie v nedávno koupené "strašidelné" vile

... myslím, že u manžela došlo k dost velkým změnám, už jen tím, že začíná o věcech, kterým nerozumí (= ezoterika, duchovno), přemýšlet a chová k nim respekt. Vycházíme teď spolu hodně dobře. Zdá se, že nejlíp za posledních deset let. ... ano, náš vztah s manželem se zdá OK, cítím, že je to takto správně ... fungujeme spolu nyní ve všech ohledech výborně, tak snad to tak zůstane i nadále :-)
Po 2 měsících - zlepšení vztahu v situaci před rozvodem

...Mám se dobře...doma to vyšlapuje...a v práci také.
Jinak jsem si všimla, že věci tak nějak samovolně plynou. Mám radost z drobností a uvědomuji si/ověřuji si pravdivost slov, že všechno máme v sobě, ve svém nitru, venku to nenajdeme. Obzvlášť silně to pociťuji, když mne prostupují energie a je mi při tom nádherně, cítím se, jak to říct, "kompletní". Někdy si říkám, o čem to tady celé je? Připadá mi to jako další hra, tentokrát jako hra na člověka...Pozoruji lidi, jak se stále za něčím pachtí a nasazují si k tomu různé masky...připadá mi to komické a vzpomenu si, jak jsme, když jsme byli děti, hráli různé role dospělých a říkali jsme, že je to jen "jako"...
Tatáž klientka 3,5 měsíce po čištění a navýšení energie domu

Pozoruji ten proces. Lidé (=klienti), co chodí, se zdají být spokojení. Ti citlivější řeknou, že jsou tak "nějak zvláštně odpočatí", že je jim tam dobře.
Já osobně se tam cítím hodně dobře, vlastně už jsem zapomněla, jaké to bylo před tím, rychle jsem si na tu atmosféru zvykla. Uvědomuju si, že se mi asi pracuje lehčeji, možná je to i tím vědomím, že na to už nejsem sama, že tam mám další pomoc ze země. Cítím, že energie země je to, čemu se dá 100% důvěřovat, že je pravdivá, bez vedlejších úmyslů :-), na rozdíl od lidí.
V některých místech je tak obrovský tlak vzhůru, že s tím mám co dělat, abych v tom vůbec vydržela stát. Tak tam vždycky stoupnu a zase vyjdu vedle, abych si zvykala. Vím tam o 2 takových místech.
Po 3 týdnech od navýšení energie v pracovně, kde se provádí energetická, léčitelská, masážní atd. práce s lidmi

...A co se týká mé pracovny, je mi tam báječně. Moc děkuju za ten proces zvednutí energie, je to úžasné, moc moc moc děkuji tobě i Barče, že děláte takové úžasnosti. Vidím, jak se tam s lidičkama smějeme a že jsou někteří po poležení na lehátku trochu v "limbu". Jiní sami říkají, jak se jim tam skvěle odpočívá, cítí se tam dobře. Myslím, že se plní, co jsi říkal :-)

Mám tam i 2 zajímavé zkušenosti z Velikonoc – nevím, zda to má nějaký význam, ale jedno bylo na Zelený čtvrtek a druhé na Velký pátek. Se 2 velmi citlivými klientkami se děly zajímavé věci. S každou jsem dělala jinou věc (intuitivní akupunkturu a s druhou shiatshu masáž po aku drahách s použitím energií), ale obě prodělaly hluboké energetické regenerace, které jim pak ještě běžely cca 1 hodinu v mé pracovně. Obě to popisují skoro stejně - byly hluboko ponořené v sobě a jak to popisují, probíhalo u nich energetické uvolňování a rozpouštění různých zablokovaných míst různě po těle. Toužíme to zopakovat, snad se zadaří? Ale vůbec nevím, jak je to možné a co bylo tím impulsem k takové věci - nějak se to prostě stalo, navíc dva dny po sobě. Byla jsem z toho trošku překvapená, ale podle jejich popisu vzpomínám, jak jsem to na sobě prodělávala před pár lety taky. Jsem za to ráda, ale jak to znovu udělat, netuším? O sobě mohu říct, že jsem se v těch dnech cítila poměrně sebejistě, klidně a uvolněně - takže mimořádně skvěle...
Tatáž klientka, po 3 měsících od navýšení energie v pracovně

Od přelomu roku celkově mám pocit zlepšení. ...
Celkový pocit je ten, že jsem s přelomem roku (3 měsíce po našem zásahu do energie domu) opustila tu několik let trvající věznici a vyšla ven do zdraví a pohody, a v něm je normální sem tam nejaká viróza atd. Ale z té téměř sedmileté věznice jsem venku. Po letech můžu jít na vycházky ven atd. Jsem štastná, že to zase jde, už jsem mívala dojem, že proležím zbytek života.
Po 4 měsících od vyčištění domu s pracovištěm

...objektivně dnes ultrazvuk srdce ukázal zlepšení srdeční vady :-) Jde hlavně o mitrální vadu, návrat krve z levé komory zpět do předsíně. Označili to před 2 lety za 3/4 návrat zpet do předsíně a sdělili, že zlepšení není možné, jen snaha zpomalit horšení. Na srdci ale není vidět žádná vada, důvod toho návratu. Jsem přesvědčena, že šlo jen o rezignovaný oslabený tonus srdce, které nevypudí krev s dostatečnou vervou tam, kde je třeba.
Myslím, že jak se učím víc se postavit za sebe, stejně tak srdce zlepšuje svou schopnost posílat krev správným směrem. Aktuálně značí návrat 2/3, to znamená asi do 2/3.
Předcházející klientka po 5 měsících od vyčištění a navýšení energie v domku. Klientka se v této problematice poměrně dobře orientuje a zlepšení z 3/4 na 2/3 představuje vzestup o 8,3 %, což jistě není nevýznamné.

Daří se nám s manželem dobře, doma především. I pracovně jsem teď hodně v takovém flow…
Po 3 měsících od navýšení energie v domě s původně nulovou hladinou geo-energie, v němž je zároveň bydliště i pracoviště

Mám pocit, že od Vaší návštěvy spím jinak. Když si večer lehnu do postele, mám problém se "zklidnit" a vypnout, trvá mi nějakou dobu usnout, ale spím potom líp. Rozhodně nemám stavy, které jsem mívala předtím - bývala jsem vzhůru třeba desetkrát za noc, probudila se a nemohla spát, i když jsem byla šíleně unavená a podobně. Zdá se mi teď daleko více snů, téměř každou noc a někdy i několik. I když nespím delší dobu než předtím, jsem ráno odpočinutější. Přijde mi, že mám i lepší náladu, větší chuť do všeho, jako by se ve mně zpátky probouzel takový ten typický vodnář. :-)
Po týdnu od vyčištění a navýšení energie v bytě

Dobrý den, za sebe mohu říci, že se mi tam spí úplně jinak a mnohem líp. Skoro bych i řekla, že se mi tam spí líp než když přijedu k rodičům, což předtím bývalo naopak. Cítím se v bytě příjemně a pozitivně naladěná, ani jsem od toho nečekala tolik, jsem maximálně spokojená.
Děkujeme za pomoc.
Tatáž klientka po 2 měsících od vyčištění a navýšení energie v bytě

...já jsem chtěl počkat nějaký čas, abych mohl skutečně dobře zhodnotit výsledek Vašeho zásahu a porovnat kvalitu spánku i s jinými lokacemi. Spaní se zlepšilo o 100 %, v podstatě žádný z těch jevů, které nás dříve rušily, se tam již nevyskytuje. Problémy s usínám nejsou, spát se dá i do pozdních dopoledních hodin, žádné noční koukání do stropu jsem také nezaznamenal.
Změna je to opravdu ohromná, moc Vám děkujeme, stav se výrazně zlepšil a my můžeme opět fungovat jako dříve. Ať se i Vám s kolegyní daří, mějte se hezky.
Partner předchozí klientky po 2 měsících od vyčištění a navýšení energie v bytě

...ještě máme jednu takovou věc. Oběma se nám od toho čištění zdají sny. Mně se zdají téměř každou noc, někdy i několik. Nikde jinde jsem takovou spoustu snů neměla. Možná jen jednou, když jsem byla před 4 lety se sestrou na dovolené v Bulharsku, tam se mi toho také zdálo hodně a je to asi první věc, co si vybavím, když si na tu dovolenou vzpomenu. Ale teď se mi opravdu něco zdá téměř pravidelně, ráno si to většinou nepamatuji, jen vím, že se mi něco zdálo. Ale často se mi pak stane během dne, že si to najednou vybavím. Bývají to nějaké momenty, útržky situací nebo jen něco, nad čím jsem přemýšlela během předešlého dne.
A i když jsem byla minulý víkend u rodičů, zdálo se mi dost snů, rozhodně více než dříve. Je to množství snů způsobené rozprouděním energie tady?
Tohle byla další zpětná vazba předchozí klientky. Moje odpověď/hypotéza k ní:
Množství snů souvisí s vyčištěním energie bytu, které zvýšilo kvalitu spánku. Čim méně přerušovaný spánek, tím víc REM fází (Rapid Eye Movement fází = kdy se zdají sny) za noc stihnete. Obvykle se dostavují cca jednou za hodinu. Čím lépe jste už vyspaná, tím je spánek povrchnější = bližší bdělému stavu a lépe si sny pamatujete nebo se Vám snadněji vybavují během dne.

První čištění bylo pozitivní a sami jsme zejména v místnosti xxx cítili velké proudění energie a masérkám se to také líbilo.
Po první fázi čištění energie ve velkém masážním salonu

Žena: "Děje se toho tolik :) Já jsem zaznamenala lepší spaní a větší klid doma, uvolnění, prosvětlení. V sobotu jsem napsala dva články, už dlouho jsem doma nic nenapsala :) Mám po operaci prst, který je po dvou dnech úplně skvěle zahojený, nebyla jsem hospitalizovaná. ..." Muž: "Diky, je nam ted dobre, osobne pozoruji doma vetsi pohodu :)"
10 dnů po navýšení energie v rodinném domě

Pro teď můžu říct, že hned, jak jsem přišla v pondělí, vnímám, že vše je čistší, jasnější - ten prostor …
Den po vyčištění komerčních prostor - obchodu

mám první vlaštovky :-) Jasně jsem viděla probíhat jiskrnná světélka jako kometky v prostoru okolo klientky. A za druhé cítím podobnou sílu do stehen zespodu, jako u vás v pracovně. Myslím, ze mam zachycený i ten nejsilnější gejzír (energie)...
Spontánní reakce několik hodin po navýšení energie v pracovně masážní terapeutky

Nevím, jestli to je náhoda nebo ne, ale dneska jsem zvládla 7 klientů, obvykle mám tak 5 během celého dne. Když pracuju jen odpoledne, tak mám 2-3. Plní se mi diář, dnes byla i spousta nových telefonátů. Nechci si zakládat na množství, ale je to takový ten prima signál, že je zájem. V pracovně se cítím dobře, zatím nepřišla obvyklá odpolední krize. Cítím se tam tak nějak "naspídovaná", trošku se s tím učím, abych si udržela klid v sobě, cítím, že mě to trošku zrychluje.
Zpětná vazba 4. den po navýšení tamtéž

Včera se stala divná věc. 3 a půl měsíce chodím k léčiteli V., 3 návštěvy mě čistil, čtvrtou začal léčit moji páteř, včera mu nebylo dovoleno působit na mé kříže - tedy udělala se příprava, díval se na auru - pochválil, pak měla nastat léčba a nebylo umožněno. Umíte se zeptat proč?
Zpráva necelý 1 měsíc po ukončeném navyšování energie v rodinném domku. V tomto případě objednávka přišla po zjištění, že v místě bydliště je geo-energie nulová. Navýšením se dostala na hodnotu několika set miliard jednotek, která běžně v přírodě neexistuje. Tato hodnota se zdála pro klientku s řadou zdravotních potíží přiměřená. Klientce do doby navýšení několik léčitelů nezávisle sdělilo, že má energii dlouhodobě na nule. Po navýšení byl pan V. už druhý, kdo jí pochválil nárůst energie.
Na otázku klientky, proč léčiteli panu V. nebylo 'umožněno' léčit, mám pro klientku toto vysvětlení:
Celkem mi to dává smysl: podle mého názoru se léčíte samovolně v energii, jíž jsme Vám přivedli do domu. Abyste chápala, je to energie obrovské intenzity, kterou v přírodě vůbec nenajdete a která je míněna speciálně pro Vás. Vy ji dokážete využít, Vy jste v ní jako ryba ve vodě...jinak málokdo.
Připadá mi, že tohle spontánní léčení zemskou energií - a to je nejen síla, ale i informace, které v zemské energii jsou obsaženy - je léčení vyššího řádu než to, co poskytuje pan V. Připadá mi perfektní, že to dokázal rozeznat. To nám říká, že je dobrý a kompetentní léčitel. On by zřejmě k tomu procesu neměl čím přispět. Nemyslím, že by on nebo někdo jiný mohl průběh procesu ohrozit, ale asi mu také nemůže pomoci. Takže mi to připadá jako pozitivní zpráva o účinku navýšení energie u Vás.

...Byla jsem u R. (jasnovidka, která pracovala s kyvadlem - pozn. Napojení) opět i s kývacími dotazy. R. říkala, že mám lepší (klidnější) játra a žlučník a také že mi proudí energie páteří lépe než dříve a tak nějak celkově, že tam vidí posun kupředu – tedy ke zdraví. Ten léčitel V. (jak ho to na mě posledně nechtělo pustit) taky vycházel, že ta jeho energie se bije s tou zemskou – tak jsem mu volala, že nebudeme pokračovat. Kříže mě bolí pořád, ale tak nějak jinak...
Tatáž klientka 6 týdnů po navýšení energie domu. Hodnocení senzibila je relativně objektivní nezávislý ukazatel vývoje situace

...posílám zprávu o sobě.
Musím říct, že celkově oproti tomu příšernému jaru prožívám poslední měsíc v převážné většině positivně, čímž nemyslím, že bych byla stále dobře naladěna, ale to, že mám opravdu více energie a z toho plyne, že mám méně problémů a je mi celkově lépe. Ale pořád samozřejmě nejsem ve stavu, jak bych si asi představovala :-) Teď mám za sebou roční audit v práci, takže si mohu vydechnout a taktéž konstatovat, že jsem ho zvládla oproti minulému roku velmi dobře :-)...
3 měsíce po vyčistění energie v bytě

...tak budu mít ve čtvrtek za sebou čtyři týdny vysoké energie v bytě. Celkově mám pocit, že mě to dost zklidnilo. Nic moc se nezměnilo, ale na většinu věcí, které dělám, se dívám s větším nadhledem. Netrápím se tím, i když to co dělám není nejlepší...

...děkuji Vám i Vaší virguli. Po hodně dlouhé době uklidňující zpráva. Víc jak čtyři roky jsem se plácala v bahně a ten poslední smažila v rozpáleném oleji. Začínám zase cítit tu lehkost, co mi tak chyběla. Tak snad už bude trvalejší a já budu mít sílu a chuť věnovat se něčemu jinému, než vnitřním procesům...

... s radostí Vám píši, že se cítím čím dál tím stabilnější. Poznávám to hlavně tím, že když se cítím blbě, tak mě to překvapí jako vzpomínka na minulost :-). To by mohla být dobrá zpráva, co myslíte? Ne že by vše bylo růžové, ale dost nepříjemných pocitů mi připadá jako setrvačnost, zvyk, který nepotřebuji...
Trojí zpětná vazba téže klientky: po 4 týdnech, 2 měsících a 4 měsících od vyčistění a navýšení energie v bytě

Signály, že s energií nemovitostí není něco v pořádku, jsou především Vaše únava, vyčerpání, nízká kondice či zhoršující se zdravotní stav. Často přicházejí nenápadně, klient dlouho situaci nevnímá nijak dramaticky...někdy ale ano:

...ráda bych využila Vašich služeb k odstranění negativní energie z domu, ve kterém bydlím s rodinou. Nejedná se mi o měření geopatogenních zón a vyhodnocení objektu atd, ale ráda bych dům pročistila od negativních energií, které tu cítím již delší dobu..jde hlavně o nepříjemný pocit večer/v noci, špatný spánek malé dcery, pocit stísněnosti, pocit, že nejsme v domě sami...

Před pár lety jsme se přestěhovali do bytu v ... kde se nám i narodil syn. Ten bývá velice často nemocný a i já a přítelkyně cítíme, že je v bytě něco špatně. Celé nám to přijde zvláštní a je to ještě umocněno tím, že bydlíme přechodně i jinde a tam popsané problémy hned zmizí.

...před deseti měsící jsme se s přítelkyní nastěhovali do bytu po mojí ... (která tu také nespala úplně ideálně, ale rozhodně ne nějak katastrofálně, jako my. Nicméně v bytě zažila hodně osobních problémů ... (možný původ negativní energie?)).

Nám se tam od první noci spí velmi špatně. Zejména k ránu se člověk vzbudí již kolem šesté/sedmé hodiny a nemůže dál spát. Takto to bylo od prvního dne. Je to nepříjemné, ale pořád se s tím dá nějak fungovat. Avšak poslední měsíce/týdny se situace markantně zhoršuje, stává se, že člověk bezdůvodně kouká několik hodin v noci do stropu a nemůže spát. A stále jsou problémy s usínáním a brzkým probouzením. Člověk jde spát k smrti unaven....ale klidně se vzbudí za tři hodiny a zbytek noci už neusne a jen kouká do stropu, je to nesmírně frustrující stav a člověka extrémním způsobem vyčerpává.
Oba dva s přítelkyní, zejména pak já, jsme lidé, kteří nikdy a nikde neměli problém se spaním. Já osobně se vyspím v podstatě kdekoli a jsem schopen spát přes 10 hodin v kuse. V tomto bytě však sotva polovinu toho. V létě jsme měli čtvrt roku volno mezi semestry, neměli jsme žádný stres ze studia a z povinností....a situace byla stále stejná. Při týdenním odjezdu na dovolenou jsme 7 dní spali fantasticky, první noc po návratu byla opět příšerná. O geopatogenní zónu se patrně nejedná, jelikož rodina s malými dětmi o patro níž žádný problém se spaním neměla a na nic si nikdy nestěžovali. Je tedy možné, že by se v bytě mohla vyskytovat nějaká forma energie? Zkoušeli jsme řadu věcí od soli, přes šungitiovou pyramidu, kůry stromů, krystaly, až po vykuřování šalvějí. ...

... měla bych zájem o očištění mého bytu a i následně mě a mé dcery :) ... jedná se o byt 3+1, s komoru a sklepem a všechny rodiny, co v něm bydlely, tak se rozešly...

Koupili jsme v létě vysněný domeček kousek od ... Milujeme to tu a budujeme si to tu dle našich představ. Bývalému majiteli zemřela v poměrně mladém věku žena a zřejmě i to byl důvod prodeje. V domečku se cítíme dobře. Čas od času se ale dějí nevysvětlitelné věci - nesvítí světla, dvouletý syn se s pláčem budí atd. S domem jsme koupili černou kočku, která mi od samého počátku energeticky nesedla. Vyloženě touží u nás bydlet. Máme pocit, že duše zemřelé bývalé paní tu stále přebývá.

... mám na zmíněné (název místa) pronajmutou menší dílnu na celkem velkým pozemku... spousta hospodářských budov a dva domy. Tam je to hustý, tam nejsou ani ptáci ... kolik stoji takové čištění?

...tu špatně spím, často se budím, slyším různé praskání a občas před obličejem průvan a rovněž nevím, co se tu v bytě dělo s předchozími nájemníky, ale já vím jistě, že jsem tu prožila několik let smutků, beznadějí, deprese, úzkostí a strachů a rovněž se tu vystřídalo nemálo partnerů a prožitků s nimi, proto byla myšlenka, že za vyčištění a úlevu by to stálo.

Zatím nejdramatičtěji zněla zkušenost klientky z nového rodinného domku ve Slavkově.

Nepřehlédněte, prosím, další informace a zajímavosti, popis techniky čistění a navyšování energie nemovitosti či Časté otázky a odpovědi.

Osobní konzultace ochotně poskytne: Jan Jílek, +420 605 949 600, Jilek@Napojeni.cz.