Hodnocení | Měření energie místa

Domácnosti

"...To co se změnilo (ale těžko říct čemu to přisoudit v mém experimentaci nabitém životě) je, že určitě jsem schopný se tu nabíjet a dobíjet, taky ze mě někdy v lednu odešlo hodně agresivity, vzteku a hněvu a zaintegroval jsem to, taky asi i spousta starých vzorců a pocitů, jinak mám nový krásný vztah, v práci se mi velmi daří, mám spoustu klientů, peníze se vydělávají celkem lehce a dobře, mám nové auto což jsi ostatně viděl, i fajn vztahy atd. Rizika vidím, že to profouknutí bylo dost náročné a trvalo pár týdnů a dalo mi zabrat (horečky, stress, nervozita, špatný spánek).
Pozitiva: určitě pozitivní nastartování nové etapy v životě, méně emocí a agresivity, více schopností se doma dobít, pocit klidu a dost teď pracuji s energií, což je tu výborné. Taky jsem asi dost kreativní a mám dobré nápady a spokojené klienty. Jinak to místo jsem si tu zamiloval a všem se u mě líbí.
Jsem Ti moc za vše vděčný."
(ze zkušenosti klientů Měření energie místa)

"Náhodně jsem objevila Vaše stránky o místech s energii a začínám trochu chápat. Narodila jsem se na Žítkové. Život opravdu tvrdý, s nikým se nemazlil. Přestěhovala jsem se do města a jako bych byla mrtvá. Chyběla mi příroda. Když jsem přijela na Žítkovou, tak jsem první den prospala a až pak jsem začala normálně fungovat. Opravdu se tam nabijete."
(z emailu čtenářky našich stránek o Měření energie místa)

Firmy

"Len sme podpisali novu zmluvu o najme kancelarie na Zizkove, kde ste nam namerali vysoku enregiu, tak na druhy den; napriek tomu, ze to bolo den po statnom sviatku v CR, ozvali sa nam traja novi zakaznici, co je v nasej brandzi ako "jesenna sklizen".
Dalej, nasa nova zamestnankina v Prahe, ktora pracuje za troch, to nie je nadnesene, to mame sofistikovane zmerane, byva 200 m od novej kancelarie, takze tam bude pracovat asi za siestich :-)
Inac v SR, kde sme kupili vlastne priestory, ktore ste nam namerali, je to super, vsetko ide perfektne. Zvlastne je, ze presne pod nasim podorisom sa zrusili dve predajne a teraz tam zacali ... a ..., celkom zvucne mena.
Zatial prve dojmy, neskor to bude dufam, este lepsie."
(ze zkušenosti klientů Měření energie místa)