Hodnocení | FS Finanční sebedůvěra

V průběhu výuky techniky FS

Co se FS týká - měla jsem zvláštní zážitek - včera večer se mi při cvičení stalo, že místa doteku najednou zčernala (jako spálená) a byla bolestivá. Pak se kůže vyčistila (jakoby černá místa někdo smetl), kůže zůstala úplně tenká, nedalo se jí "dotknout". Dnes už to šlo, ale mám pocit, jako bych začínala od začátku...

Ještě před tím, než jsi mne začal večer proměřovat, tak jsem začala mít smíšené pocity. Když jsem pak uviděla Tvůj email, tak mi vše došlo, jako bych předtím zapomněla, že jsme odpoledne pracovali na finanční sebejistotě ;o) a naráz mi to došlo, že mé negativní emoce se týkají mých zranění, kdy utrpěla ztrátu hodnoty žena ve mně...kdy jsem do věcí šla čistě, spontánně a otevřeně, s pomocnou rukou a nakonec se vše otočilo proti mně a já byla zasypána výčitkami...ty věci jsem si už dávno vyřešila rozumově i jsem si je odžívala...proto mne překvapila jejich intenzita po práci u Tebe s FS, ale vlastně v opačné rovině...že se bojím od milovaného muže přijímat, aby se to zase neotočilo proti. Zjednodušeně: procítila jsem si, jak jsem měla a ještě mám narušené a zraněné přirozené ženské přijímání...uf...silná technika, děkuji moc!!!
zkušená kolegyně 48 hodin po první části zácviku

...posledne som si FS urobila pred spaním a ráno som sa zobudila zo sna v šoku i panike. Desivé sny obviňovania a mučenia a napokon body na podbruší boli najhlbšie vypálenými bodmi kruhového symbolu. Obvinená, znásilnená, vypálením symbolu už označená a poslaná do väzenia/vyhnanstva (nepamätám presne) so slovami „už nemáš žiadnu nádej“ som precitla v šoku do zmyslového vnemu vlhkých genitálií a uvedomila si, že krvácam.

Pri FS sa mi po chvili otvoril stav akoby ponorenia sa do priestoru bezpecia, otvorenie cela a zvysenie jasnosti pozorovatela, vnem celistvosti a jednoty v tele i okolo neho.. Preniesla som pozornost par krat k Akumulatoru, aby telo malo dostatok energie. Potom som pocitila uvolnenie akoby zapuzdrenych toxinov do tela a zataz na lymfu, tak som sa sla vypotit. Uz davno som nemala uplne mokre pyzamo. Teraz este doplnam tekutiny. Citim unavu, ale nie je to vycerpanost, je v tom i lahkost.
-----------------------
Předcházející email: Po nasom stretnuti si uzivam vacsiu doveru, vnutornu otvorenost a jasnejsie pozorovanie.

Vám se to řekne, přidat s FS...cvičení působí dost eroticky, což nejspíše v souvislosti s pudy má...jen bych nerada v současnosti uvolnila své pudy natolik, že bych "překvapila" nejen samu sebe, ale také nějakého muže tady... :-/ :-).

Po skončení výuky techniky FS

Techniku dělám už tak nějak automaticky. Tak si ji možná ještě nějakou dobu ponechám. Cítím se dobře a myslím, že to zase všechno nějak do sebe pěkně zapadá. Poslední období pro mě znamená mimo všech těch změn, kterými procházím, i změnu v oblasti finanční samostatnosti. Poprvé v životě mám jen a jen svůj bankovní účet, na něm jen a jen své peníze, se kterými nakládám uvážlivě, protože jich zase tak moc není. Z těchto peněz financuji svůj samostatný život. Kromě toho ale paralelně řeším rodinné finance, protože důsledně odděluji svoji samostatnost od soužití s dětmi a manželem. Zajímavá zkušenost.

...musím říct, že se cítím jinak, což jsem předtím nevěděla, že se můžu v břiše cítit jinak (pozor překvapení ?! ani jsem nevěděla, že břicho mám), jsem stabilnější, pevnější, mám jinak rozloženou fyzickou i psychickou rovnováhu A JSEM RADOSTNÁ .. taky v ten den, co jste napsal, že jsme skončili, pocity v břiše při "práci" byly jiné, přestaly být chaotické - staly se ukázněné a jisté ...

Při FS cítím, jakoby se moje tělo rozšiřovalo, cítím, jako bych nafukoval, je to spojeno s příjemnými pocity, klidné, jako bych se rozšiřoval.
5 dní po ukončení tréningu FS

...dost dobře je možné, že se takto už začínají projevovat i účinky FS. Nebojím se toho co přijde...a každopádně mě za celou dobu ani jednou nezaškrábal močák. Velice příjemná změna.
18 dní po ukončení distančního tréningu FS

...hlásím 8 kilo dole.:-) Jde mi to bez Tvého koučování pomaleji, ale hlavně, že jde. Dneska budu dávat výpověď... Věřím, že to v nové práci bude lepší. Nejen po finanční stránce, ale celkově z toho cítím větší svěžest, pohyb a snad i možnosti. V současné firmě je všechno jakoby uzavřené. Četla jsem na webu ohlasy na FS...zvažovala jsem tedy taky, co pozoruju nového. Pokud se nejedná o ztrátu pudu sebezáchovy :-), tak každopádně cítím podstatně větší klid, stabilitu, jistotu, vyrovnanost, důvěru. Možná není náhoda i to, že se objevila možnost téhle práce. Je to sice něco úplně jiného, než jsem předpokládala, ale pokud by se podařilo a dostala bych časem smlouvu na neurčito, mohla bych se už cítit jako finančně poměrně stabilní :-).
klientka měsíc po skončení kombinace FS (Finanční sebedůvěra) a HN (Hubnutí)

Ohledně toho, jak se cítím, dokážu to většinou zhodnotit až za delší dobu, ale zdá se mi, že reaguji někdy jinak než dřív. Kolikrát se přistihnu, že manželovi bez okolků odseknu tak sebevědomě, že na to nedokáže reagovat jako dřív nebo i v práci se kolikrát leknu, co jsem to řekla, byla jsem vždy zvyklá jednat spíš opatrně a moc se neprojevovat, a teď, pokud se jedná o mě, nemám problém se ozvat, i když mé okolí a kamarádky jsou někdy překvapené z mé reakce, prostě si nenechám nic líbit a své stanovisko řeknu jasně. Jde to ze mě tak spontánně, že mě to ještě kolikrát překvapí.
klientka dva měsíce po skončení FS (Finanční sebedůvěra)

Jinak jsem ještě slibovala, že napíši, jak a co se změnilo po FS.
Obecně při vyřizování nepříjemných telefonátů či osobních schůzek se mi vždy rozbušilo srdce a nebyla jsem moc schopna obhájit svůj postoj k dané problematice a spíš jsem se rozčílila...Tak teď nemám problém stát si za svým, vysypat z rukávu argumenty a pokud se nějaké nepříjemné pocity dostaví, tak se mi daří s nimi nebojovat a nepotlačovat je - zdá se mi, že už jsem pochopila, jak na to, a že mi to už trochu jde :-) Samozřejmě jsou momenty, kdy nemůžu dotyčnému říci, že je deb... a že mě se.. a zařvat na něj, ale to pak řeším odžíváním.
Dále nás opustil kolega, kterému jsem šlapala na paty, aby svoji práci dělal lépe - tak nevím, jestli ve mně cítil "nepřemožitelnou" konkurenci a raději utekl do jiného místa, nebo to byla jen shoda náhod.
To jsou tak asi zásadní věci, kterých jsem si všimla.
klientka čtyři měsíce po skončení FS (Finanční sebedůvěra)

Dlouhodobé hodnocení techniky FS

Dobrý den, pane Jílku,
dnes jsem měla dost náročný den po psychické stránce, jak Vy pracujete s virgulí, já s kyvadlem, a tak jsem si ověřila, že můj stav byl v souvislosti s FS. Tedy mé fyzické pocity strachu a pocity na zvracení jsem dnes prožívala velice intenzivně v reálu, bulela jsem, jak jsem mohla, litovala jsem se neskutečně. Občas se tak cítím, ale ta intenzita dnešního dne byla neúměrná tomu, co se mi děje. Měla jsem konflikt s milencem, má mladší dcera mi oznámila, že je zřejmě těhotná, ale to nejsou záležitosti, které by mě natolik rozhodily, zmiňuji je, neboť jsou zcela zásadní pro mě, a pečlivě jsem zvažovala, z čeho jsem tak nešťastná. Měla jsem prostě naprosto příšerný den, hlavním pocitem byl můj stav, kdy jsem se cítila úplně sama, například jsem se snažila s O2 domluvit a konečně vyřešit problém s wifi ve svém bytě, ale pro slzy jsem nebyla téměř schopná mluvit, naštěstí telefonistce spadl systém a pak již nezavolala, tak jsem si naštěstí nad tím, jak i neřešitelné situace musím řešit sama, poplakala sama, také jsem nemohla zdržet slzy již v poledne, kdy mi po cestě městem za pracovními povinnostmi tekly slzy jako hrachy, v tramvaji, na zastávkách, při pěší chůzi, no děs. FS jsem prováděla ráno, poté před polednem, než jsem vyjížděla na pracovní schůzku, pocit klidu přišel cca v 19 hodin, kdy jsem se z ní vracela, ani jsem tomu nemohla věřit, ale i nyní se cítím dobře.
Valerie, 12. den tréninku

FS mi dává celkem zabrat, vrátily se mi pocity strachu, trvaly však už asi jen 3 praktikování, dokonce jsem při provádění FS měla vizualizaci, kdy se dívám shora na velké středověké opevněné sídlo, byli tam samí chlapi, divní, viděla jsem spoustu kouře a pak nic, jen černo, to bylo zajímavé, jak se mi ty obrazy nořily v hlavě, bylo to jako by mě upálili, podobnou vizualizaci jsem měla ještě jednou, ale bylo to večer nebo brzy ráno a já to zaspala a nic si nepamatuji. Pak následovalo opět stádium, kdy se mi dělalo špatně od žaludku a měla jsem i na hrudi těžký pocit, poté následuje období, kdy mi píšete, abych přidala, ale mému organismu se moc nechce, utíkají mi myšlenky, nemohu se soustředit. to se mi stane párkrát a pak přijde období, kdy necítím nic, to bylo dnes ráno. To si nejsem jista, zda se můj organismus brání a nechce vyvolat špatné pocity, neboo zda je to tak v pořádku.
Valerie, 17. den tréninku

Jsem ráda, že je (FS) již hotovo, no a jak se daří? Založila jsem si své s.r.o. ... Je pravdou, že cca od včerejšího dne mé pochyby jaksi ustaly, také jsem si byla vědoma, že pochyby jsou k ničemu, je to však krátké období na hodnocení, lehce se vše může zase zvrtnout. Nicméně nyní jsem v pohodě, věřím si, mám nějakou práci, to myslím zvládnu.
Byla spousta pochyb, myslím i oprávněných, ale nyní mám pocit, že je to jedno, prostě to zkusím a bude. Stojí mě to nějaké peníze, na druhou stranu však pokud by se projekt zdařil, měla bych příjemnou práci jen ve svém okolí. Já nebyla nikdy zaměstnaná, můj ex chtěl mít ženu v domácnosti, pro mě to nebyla jednoduchá parketa,... nezbývá mi tedy, než se snažit, jak umím sama. Vlastně jsem se po ukončení 3-leté smlouvy s ... rozhodla, že si nechám pauzu a nebudu se hned nikam hrnout, nechala jsem si prostor pro inspiraci a nyní ji realizuji. Záměrně jsem se chtěla setkat se sebou a nenechat se ovlivnit okolím.
To je asi nyní vše, uvidím, jak se situace bude vyvíjet.
Valerie, 20. den, trénink FS byl již dokončen