Hodnocení | HN Hubnutí

...díky za zprávy. Ráno váha 64, tzn. 6 kilo dole, takže mám radost. :-) Zaujala mě i Tvoje zmínka o změněném stavu vědomí, když spolu pracujeme. Opravdu se cítím jinak, dobře, ale jinak. V jednom směru jako by vybuzená, větší pozornost směrem k sobě, ale horší interakce s vnějškem, zdá se mi - i co se týká reakcí těla i rozumu - občas mi vypadne nějaké slovo, řídím teď jak úplné pako..etc. Taková trochu zmatená.
klientka v průběhu druhého týdne spolupráce

...už je mi teď třetí den naprosto dobře, bez občasných výkyvů do slabosti a únavy. Dneska jsem celý den téměř vůbec neměla hlad, i když jsem nejedla..takže tělo si už určitě zvyklo. Jsem sama zvědavá, jak se mi tento režim bude dlouhodobě udržovat, ale zdá se mi, že by s tím neměl být problém. Naopak...ušetřím:-)
klientka v průběhu druhého týdne spolupráce

Jen mě opravdu překvapilo, jek mi to lačnění včera už vůbec nevadilo.
klientka po 9 dnech spolupráce

...Když jsem jela za Tebou do Prahy, tak jsem podle své váhy měla 70 kilo (možná i 71, ale bála jsem se pořádně podívat..) a teď mám 65, takže je to asi těch 5 kilo. Možná Ti virgule ukazuje reálně shozenou "hmotu", část z těch 5 kilo mohla být jen zadržená voda, nebo tak něco.. Každopádně je to zajímavý pokus.. a asi rozhodně užitečný.:-)
reakce klientky na můj dotaz "Prosím Tě, víš, kolik jsi už shodila? Mně vychází 3-4 kila." po dvou týdnech praktikování techniky

Jak se cítím: v podstatě dobře. Kila dolů mě těší...A náhodou - pružnost je skvělá..aspoň ta tělesná:-)...po dlouhé době jsem teď provedla jógovou pozici "pluh" s vylepšením, když se klekne koleny k uším.
klientka v průběhu třetího týdne spolupráce

...Půjčila jsem si chemii v kostce pro SŠ, začíná to základním názvoslovím...no a přečetla jsem si následující definici:
Hmotnost je mírou setrvačnosti těles...
mňo..a včil mudruj :-D
klientka po 3 týdnech používání techniky HN, všímající si všeho, co se týká hubnutí

...S hubnutím se musím trošku zkonsolidovat, malinko jsem na výletě "zpustla", ale motivace je obrovská, ještě 3 kila dolů je tak akorát, co jsem si představovala. Včera jsem při nákupech potkala kamarádku, kterou jsem neviděla od Vánoc, hned se zeptala, co se děje, že jsem nějak zhubla - takže už to jde i vidět....
klientka týden po ukončení třítýdenního monitorování HN na dálku

...moc Tě zdravím a posílám nějaké info: cca 10 kilo dole. Jím takovým způsobem, že pár dní jen tak sem tam něco zobnu...pak přijde den, kdy se nacpu až funím...a pak mám pár dnů zas pokoj:)...Kupříkladu dneska jsem dokonale vyčistila lednici od zbytků jídla...ale vůbec si s tím nedělám starosti, natož výčitky. Bylo to totiž v ý b o r n é..:-)
klientka čtyři týdny po ukončení monitorování HN