Hodnocení | Ovlivnění

...vzhledem k tomu, co se dělo za posledních 14 dnů v mém životě, je to má nejlepší investice během posledních 10 let. Jsem si jistá ve svých rozhodnutích, když se soustředím a vědomě se zaměřím na svoji intuici, vím, že mé rozhodnutí je správné (pro všechny strany). Musím řešit, že se s některými nově přijatými lidmi musíme rozloučit, protože to nejsou správní lidé na "našem" místě. Tak řeším i tyto situace - fakticky, bez emocí, vyjednáváme vzájemné podmínky apod. Na své pozici vedoucí musím denně řešit pracovní záležitosti, ale dle reakce okolí, i když ta opatření jsou někdy nepopulární, se mi vrací zpětná vazba od kolegů, že jsem spravedlivá a dokáži s nimi soucítit - a uspokojit tak mého zaměstnavatele a zároveň být v souladu i se svými podřízenými. Také se vrací i to, že lidé říkají, že se těší do práce, jsou tady rádi a také jsou znát první pracovní výsledky. Mám z toho opravdu radost. Dlouho jsem měla tuto vizi...a ona přišla. A stalo se to právě po absolvování techniky Ovlivnění. ... A jedna velká pochvala od mého šéfa, který investoval peníze - že je rád, že jsem v jeho týmu.
Učím se hodně nových věcí a získávám nové dovednosti a k tomu potřebuji dostatek energie a čistou mysl. I toho se mi dostává, že spím poměrně málo a i přesto se cítím v pohodě.
Pane Jílku, mnohokrát Vám za všechno děkuji. Vím, že to bylo to správné načasování. Píši Vám o pracovních věcech i o těch běžných, které se mi začaly dít, možná si jich i více všímám, tak jako sama sebe, svého okolí. ... Co mi to ale přináší vnitřně, popsat slovy asi ani nelze. Mnohem méně strachu, mnohem méně očekávání, mnohem více svobody a ještě více nechávat věci plynout...a potom se dějí "zázraky". To je to bohatství vnitřní a i v tomto směru se cítím mnohem bohatší, snad mne napadají jen slova - víra, důvěra, sebeúcta, úcta k jiným lidem, jasnost a svoboda...dostávají úplně jinou kvalitu. Děkuji vám a věřím, že bude příležitost k další "spolupráci”.
klientka 10 dní po ukončení přibližně měsíčního distančního výcviku Ovlivnění

Ráda vám sděluji, že na sobě opravdu pociťuji změny. Už dva dny mám tolik energie, že jsem jak tryskomyška :). Už druhou noc spím tak 3-4 hodiny. A zbytek dne pracuji a tvořím věci do práce. A tělo fakt funguje...jen "hlava" říká, že to nejde, že se musí spát. Je to zajímavé. Opravdu se začíná plnit cíl, který jsem na začátku měla. Jsou to pro mne nové věci, tak jsem ještě občas zmatená, odžívám si emoce a jdu dál!!! A dějí se věci.
A tak věřím, že mě život bude bavit ještě více a že nebudu líná se učit novým věcem.
klientka po 2 týdnech monitorovaného praktikování techniky Ovlivnění

Teď jsem měla náročné dny, kdy jsem 12 hodin denně v práci. Je to pro mne zatěžkávací zkouška a musím říci, že to ZVLÁDÁM úplně v pohodě. Což je fakt super!!! Dříve bych už po takovýchto dnech měla minimálně rýmu :). Nejde o to, že bych se přetěžovala, ale práce mne baví a vše kolem toho, tak mám spoustu energie :).
A ještě nevím, jak to úplně funguje - pracovala jsem s technikou Ovlivnění a myslela jsem na jednoho člověka, že bych se s ním ráda potkala - a on se mi za dva dny ozval a domluvili jsme si schůzku. Tak asi jestli to je v souladu s mými - a i s jeho motivy, tak to funguje?
P.S.: Lidé v mém okolí se začínají divit, kde beru tolik energie, tak si toho začíná všímat i okolí :)