Účinky zvýšení hladiny energie v organismu

23.12.2012 00:00

...jsou velice individuálně specifické. Časté a logické je, že zvýšení energie nejdřív zesílí napětí a naruší dosavadní struktury osobnosti, což může být vnímáno jako nepříjemné, a teprve potom je nahradí novějšími a funkčnějšími – což bývá naopak opravdu příjemné.

Otiskuji zpětnou vazbu účastníka semináře Akumulátor, jako konkrétní a zcela charakteristický příklad.

Dobrý den pane Jílek,

přibližně před 2 měsíci jsem s Vámi absolvoval Akumulátor po internetu. Musím říct, že sled událostí, který se následovný měsíc potom odehrály, byl neuvěřitelný. Ať už to má s Vaším Akumulátorem souvislost či ne, chtěl bych Vám poděkovat.

Nevím, jak bych Vám ty mé příhody popsal, aby to bylo co nejpochopitelnější. Cirka měsíc od absolvování online semináře s Vámi se mi začalo opět "nedařit". Ve škole to nebyl žádný med a v jeden podvečer jsem se pohádal s přítelkyní. Co jsme spolu, tak jsme se ještě nikdy nehádali, takže to pro mě byl velký šok a dost nepříjemná situace. Naštěstí jsme to ještě ten večer vyřešili, ale jako by se ve mně něco pohnulo. Začal jsem hodně přemýšlet o různých věcech hlavně na téma "život a jeho filozofie", nad tímto přemýšlím velice často a rád.

No a za týden jsme byli s přítelkyní na večeři a ta probíhala naším rozhovorem o víře. Přítelkyně je totiž ze silně věřící rodiny a já jsem ve víře vychováván nebyl. A přesto, jak moc jsme se měli rádi, tak jsem si říkával, že tohle bude právě problém přes který se asi nikdy nepřeneseme. (Jen na uvedení do situace: můj vztah s přítelkyní beru jako výjimečnou věc v mém životě, nepřipadá mi, že náš vztah je jako vztahy ostatních lidí v dnešním životě. Nevím proč to tak cítím, ale je to tak.) A ten večer co jsme spolu zase to dané téma probírali, jsem si něco uvědomil, prostě jako by mi v hlavě něco probliklo. Přítelkyně se mě vždy snažila přesvědčit, že ta pravá víra v Boha je správná a dobrá a že bych to neměl dělat, tak jak to dělám já. Nikdy jsem s ní nesouhlasil, ale najednou jsem si začal připouštět, že asi pravdu nemám. Já vím, zatím Vám to asi nic neříká, ale pak se to rozběhlo mnohem více.

O pár dní později, když jsem v noci končil v práci a šel na trolejbus, tak jsem potkal zajímavou osobu. Byl to už docela starší pán a čekal na zastávce. Já si říkal, že půjdu asi pěšky, protože spoj mi jel za půl hodiny. Ale ten pán na mě promluvil. Zeptal se mě, kolik je hodin, tak jsem mu odpověděl s myšlenkou, že se pak otočím a půjdu pryč. Jenže on se pak zeptal ještě na něco, tak jsem mu odpověděl znovu a pak se mi už nějak jít nechtělo, tak jsem si s ním povídal a on začal o víře v Boha...zničehonic. Tak jsme si na to téma povídali a nějak mě dovedl k tomu, abych to zkusil. Abych zkusil zajít do toho kostela, jestli mě to neosloví...S tím pánem jsem strávil necelou hodinku, ale myslím, že nikdy nezapomenu. Bylo to zajímavé setkání a v něčem strašně zvláštní. Jako by ve mně ten pán probudil mě samotného, kterého jsem v sobě dlouho hledal.

Následující den byla neděle a já jsem šel na tu nedělní mši do kostela. A opravdu mě to oslovilo. A ten následující měsíc...bylo to neuvěřitelné, všechno se mi tak dařilo, pořád jsem měl perfektní náladu, ve škole mi to šlo dobře, ale hlavně mi přišlo, jako bych se znovu zamiloval do své přítelkyně, a to o mnohem více než dřív. Všechno bylo prostě strašně perfektní a já došel k tomu, že takhle to je správně, že takhle to má být. A teď jsem strašně spokojený člověk. Plno problémů, co jsem před tím řešil, tak jakoby pro mě najednou neexistovaly, jako by to byly malichernosti a já se mohl začít soustředit opravdu jen na to, na co potřebuji. Je to prostě perfektní. A já si myslím, že tím Vaším Akumulátorem jsem asi probudil svoje tělo a nastavil ho na lepší úroveň vnímání. Ten svůj  měsíc, co jsem prožil, mi přijde, jako bych prožil osvícení. To, jak se říká, že člověka osvítí duch svatý. Asi jsem to prožil, a jestli ne, tak i tak se cítím strašně fajn a jsem takhle spokojený.

A věřím, že to. že jsem uviděl vaši reklamu na serveru, kam si chodím číst "novinky" ( http://www.ac24.cz ) a pak ten seminář Akumulátor...a to všechno, že to všechno má mezi sebou nějaké souvislosti. Takhle to cítím já a věřím, že Vy to pochopíte. :)