Energetikova dovolená

27.12.2013 00:00

Přiznám, že dovolená mi může být víceméně ukradená. Naodpočíval a naválel jsem se v mladi dost, teď už nemám pokdy. Vyjíždím do míst s vysokou energií, nechat se překvapit, co mi zase ‘Síla’ připraví. Vysoká energie dělá divy!

Energetikova dovolená začíná intuitivním impulsem: náhodně zaslechnutý název destinace, který proletí vzduchem, zarezonuje v duši energetikově, zachytí se tam jako vajíčko ve stěně děložní a roste a sílí. Jen je třeba nějaký čas počkat, zda to není planý poplach. 

Až virgule, pocit, intuice či další zdánlivě náhodné vnější impulsy opakovaně potvrdí, že se jedná o trefu, hledá se správné načasování, kdy budou duchovní a energetické síly příznivé. 

Co třeba Tahiti o zimním slunovratu? Ano, to by šlo, virgule na tom trvá a energetik z toho má dobrý pocit. To jen tak na příklad. 

Na jak dlouho? Tohle má virgule také v malíčku. Oproti programům cestovních kanceláří doporučuje zpravidla delší pobyty na jednom místě. Důkladné přizpůsobení, nasátí a vstřebání vlivů, které jsou k dispozici. 

Kde se ubytovat? Kombinace map na booking.com, tripadvisor.com...a virgule. Po několika hodinách proměřování je to jasné. Pak zase za den, dva, znovu prověřit. 

Výběr ubytování na nejsilnejším energetickém místě, populárním u duchovních bytostí, cenově dostupném a ještě virgulace, že personál je ochotný. Energetik nedostává žádné varovné signály. Zdá se to pro něj opakovaně a jednoznačně nejlepší místo na ostrově. 

Zde drobné upozornění: Bere se důsledně v úvahu kompatibilita konkrétního turisty a konkrétního místa. Výběr je ryze individuální. Nejezdí se bezhlavě na kdejaké Machu Picchu nebo do Lourdes. 

Energetik si určuje datum příjezdu a odjezdu a objednává vše, co je potřeba – pokoj, letenku a další dopravu. Nakoupí průvodce, aby nepřehlédl nějaké konvenční rozptýlení a slovník, aby se mohl vymáčknout. 

Už potřebuje jen Odžít strachy, které se postupně vynořují a mohly by sabotovat celé dílo a zadává podvědomí úkol Ovlivnit, co se dá, aby ho nepotkalo neštěstí nenadálé. Tohle je úkol tak na 14 dní – aby všechno proběhlo hladce, aby přínos byl co největší a neztrácel se čas, energie a nálada řešením komplikací. 

No a pak už stačí jen zabalit a jet. 

S čím můžete počítat při dobře plánované dovolené:

  • Počasí je vynikající i mimo sezónu, ač Vás zrazovali, že bude stát za houby.
  • Nepředvídané okolnosti Vám hrají do ruky.
  • Nad očekávání potkáváte lidi nebo jiné bytosti, které jakoby Vám sama prozřetelnost poslala do cesty, případně jakoby Vás prozřetelnost poslala do cesty jim. Setkání dávají smysl. Lidé jsou vlídnější, než by jste očekávali.
  • Obecné informace a znalosti, které jste měli zasunuté kdesi v paměti, se vlivem mimořádně vysoké energie sdružují, slévají a mění se v hluboké a smysluplné osobní zkušenosti, jež mění Váš pohled na svět se vším, co z toho vyplývá.
  • Vrácíte se jednoznačně a nad očekávání obohaceni. Bez pachuti z turistických pastí! 

Chcete si to vyzkoušet takto naplanánovat a ovlivnit své cesty? 

Konzultace Vaší dovolené: Jan Jílek & virgule jilek@energie-mista.cz