Moje věčné stěhování

28.12.2015 00:00

Oznamuji p.t. klientům, že jsem přestěhoval kancelář na adresu Široká 10, Praha 1.

Spojení metrem A, tramvají 17 a 18 a autobusem 207 - vše zastávka Staroměstská. Parkování v podzemí u Rudolfina nebo u hotelu Inter-Continental.

Jaké okolnosti mě sem vedly? V roce 2012 mě hlučné stavební úpravy vypudily z kanceláře na Letné. Z nepříliš vysoké energie (200 tisíc jednotek) jsem se posunul k Flóře do energie, kterou jsem tehdy považoval za špičkovou (6 miliard jednotek). Nejdřív jen do kanceláře, později jsem si ve stejném domě - a stejné energii - pronajal garsoniéru. Nádhera!...říkal jsem si.

V roce 2014 mi orakulum - virgule naznačilo, že za čas nebude energie pro práci s klienty stačit a že s ní budu muset končit. Poněkud nemilá zpráva, ale spoléhám, že se věci vždycky nějak zajímavě vyvrbí.

V průběhu 2015 se partaji v bytě pod mou garsoniérou psychicky natolik přitížilo, že zablokovala vyzařování geo-energie. Hladina v bytečku postupně klesla na nulu a já si uvědomil, že bez pořádného přídělu geo-energie nemůže léčitel fungovat. Naštěstí moje kancelář v přízemí geo-energií zůstala zásobena dobře. Tak se mi nedostatek v bytě dařilo úspěšně kompenzovat.

Jak bývám čiperný v oblasti poznání, tak jsem liknavý v oblasti praktických kroků. Leč, přítelkyně právem zneklidněla a začala tlačit na hledání nového bytu. Přiměla mě k procházení volných bytů...a byly věru ošklivé a situace tristní.

Když tu náhle, v jednom z těch beznadějných bytů, mi super vlídný realitní agent pan Rybín podal leták s další možností - Široká 10. Má intuice po ní skočila jako ryba po návnadě. Leták mi do očí zazářil zlatou barvou. A jakkoli jsem věděl, že energie na Josefově a Starém městě stojí za houby, nelenil jsem a vydal se tam.

Na první pohled a virgulaci bylo vše jasné. Skutečně neuvěřitelná energie, ale omezená pouze na toto místo. Vím, že geo-energii lze navýšit, ale tady to bylo super navýšení. Pátral jsem s virgulí v ruce, čím to mohlo být, a jediná odpověď, na níž orákulum přikývlo, zněla: před 2 000 lety právě zde sedávala skupina šamanů a navyšovala energii, vytvářela mimořádnou energetickou a informační bránu, která se zachovala po všechna ta léta až dodnes.

Měřím, že bydlet a pracovat zde mi může přinést hodně poznání, které budu vstřebávat asi 4 roky. Klientům zde práce se mnou může přinést mnohonásobně větší užitek, protože síla geo-energie, kterou jsem zde naměřil, je v řádech ne miliard, ale bilionů. Tady není práce s klienty v ohrožení (jak předpovídala virgule v roce 2014), tady je možné a snad i nutné s ní pokračovat.

První klientce, den po nastěhování, silným nárůstem energie nejen vhrkly slzy do očí, ale spustila se jí dokonce krev z nosu - nic tragického, jen pár kapek - a připomínka, že zdejší energetická intenzita je náramně hmatatelná.

Tož tak, vítejte na Široké 10.

Jako obvykle, domluvit sezení s Janem Jílkem lze emailem Jilek@Auguring.com nebo telefonem +420 605 949 600.