"Žárovka" a hladina energie

14.04.2017 00:00

Slyšel jsem od svého velkého učitele, že když člověk dovede položit otázku, už na ni zná odpověď.

Navazuji na předminulý text: Moje otázka zněla: proč má někdo vysoký limit vydávání energie, resp. vysokou hladinu energie v organismu a někdo nízký. Nebo jak to formuloval jeden klient:

Je zajímavý, že někteří jsou tak obdarováni a jiní nikoli.

Už je ta nespravedlnost ošetřena. V průběhu několika dní po napsání textu se klientům, s nimiž jsem právě dělal 'úspornou žárovku', začal zvyšovat limit vydávání energie, resp. hladina energie v organismu. Nejdřív pomalu a poté rychle, skokově. Uvědomil jsem si, že zvýšení limitu se dá naučit - je to jen další sada programů, které jsem někde nakopíroval, dovedu je předat a klient je dokáže zkopírovat za několik dní.

Zvýšení limitu teď nabízím jako standardní přídavek k úsporné žárovce.

Proč zvýšit limit vydávání energie, resp. hladinu energie v organismu?

V některých profesích stačí průměrný limit 100 jednotek. Náročnější profese potřebují vyšší minimální limity, aby v nich člověk úspěšně obstál a přitom nedrancoval své tělo, jak k tomu má sklon mnoho lidí.

Namátkou nutná hladina energie v organismu u náročných rolí a profesí (podle mého hrubého intuitivního odhadu): obecně muž, aby se cítil dobře: 200, obecně žena, aby se cítila dobře: 1 milion, matka dvou dětí: 10 tis, matka 4 dětí: 10 milionů, český ministr: 200, letuška: 10 tis, voják profesionál: 300 tis, zdravotní sestra: 100 tis, záchranář: 200 tis, kuchař: 1 tis, šéfkuchař: 1 mil, tlumočník: 1 mil, novinář: 150 tis, šéfredaktor: 1 mil, herečka: 1 mil, režisér: 1 mil, produkční: 200 mil, kreativec: 5 mil, prodejce po telefonu: 150 tis, stavbyvedoucí: 200 tis, léčitel: 1 miliarda.

Čím vyšší má člověk limit/hladinu energie v organismu, tím větší má šanci uspět v profesní konkurenci a udržet se při tom v dobré kondici.

Pro zvyšování hladiny energie v organismu je potřeba zkopírovat sadu programů - odhadem 120 - a k průběžnému kopírování programů obecně je třeba mít rezervu energie v organismu minimálně 30 % (což zajistí 'úsporná žárovka', která sama je sadou asi 330 programů).

Pro kopírování dalších a dalších programů, což považuji za převratně novou formu učení, je třeba mít od koho kopírovat a po pravdě řečeno, lidí, kteří v sobě nosí zajímavé programy, není moc. Jsou vzácní, ale na YouTube jich najdete dost a kopírovat zajímavé programy lze i na dálku. Podmínkou je jen Vaše vlastní vysoká hladina energie, pro některé programy extrémně vysoká. Vyšší energie Vás pustí k zajímavějším a výjimečnějším programům. Praxe v energeticky náročných oborech Vám zase zvyšuje energii atd. Užijte si to :-)

Další informace u Jana Jílka, Jilek@Energie-Mista.cz, +420 605 949 600.