Bude na západní frontě konečně klid?

15.05.2018 00:00

Projekt energetického čištění západní fronty první světové války...

Lidské emoce dokáží zcela zablokovat geo-energii - energii Země, která nás nenápadně, ale významně vyživuje. Většinou registrujeme teprve její nepřítomnost - sníží se naše kondice, výkon, tvořivost a zdraví.

Geo-energii jsou schopny zablokovat emoce beznaděje, bezmoci, bezcílnosti, smutku, zoufalství či deprese.

Těmito emocemi zatížené byty, domy, budovy či místa v přírodě jsou pak jakoby bez života, lidem se v nich špatně bydlí, pracuje a vůbec pobývá.

Dokážeme tuto kontaminaci negativními lidskými emocemi odstranit. Více o technice Čištění energie nemovitostí a několik zpětných vazeb od klientů.

Máme za sebou vyčištění energie mnoha bytů, domů nebo jejich částí, komerčních prostor včetně středně velké továrny a tři čtvrtě hektaru krajiny, kde se ve středověku odehrávaly popravy a jiné násilnosti. Myslím, že se úspěšně podařilo vyčistit také věznici na hradě Špilberku a nacistické popraviště v Kounicových kolejích v Brně.

Víme o místech, která by bylo záhodno vyčistit. Např. v bazilice na Svatém kopečku u OlomouceChlumu svaté Máří v Západních Čechách.

Velmi citelně registruji že zřejmě nejhorší kontaminace negativními (nebo spíše hrůznými) lidskými emocemi v Evropě zůstala v místech 'západní fronty' z První světové války ve Francii a Belgii. Speciálně na bojištích u Verdunu a Ypres, kde zahynuly stovky tisíc vojáků (dohromady skoro dva miliony) v příšerných podmínkách, v nekonečné a zcela nesmyslné zákopové válce. Pro ilustraci:

Dopis francouzského vojáka

Milá matko, překročili jsme les Vaux Chapitre. Je to hrůza, jeden kráter vedle druhého, v každém leželi tři nebo čtyři mrtví, Francouzi i Němci, jeden přes druhého. Jsou tady mrtví z října, pod nimi ti, co zemřeli v červnu, a pak už jen holé kostry těch březnových. Někteří ještě vypadají, jako by spali, modré a šedé uniformy jsou dnes nazelenalé. Nacházíme kusy těl, jsou téměř jako stromy, které tady nemají ani koruny, ani větve. Střely je roztrhaly až ke kořenům. Je tady pusto a ticho. Obrovský hřbitov lidí. Přeskakujeme mrtvé, bojíme se jich. Zítra jdeme do útoku. Modli se za mne.

Podle našeho názoru je geo-energie celé této oblasti katastrofálně poškozená, zablokovaná a škodlivá. Podle našeho názoru je tato nezhojená rána na těle Evropy tak vážná, že energeticky infikuje celý kontinent. Zhoršuje jeho duchovní atmosféru a brzdí duchovní rozvoj jeho obyvatel. Jakoby ta znečištěná část Evropy kolem západní fronty byla zatížena závažím starých hříchů, jakoby se tam kontinent nořil tou váhou do hloubky. Jakoby tudy Evropa nabírala vodu přes okraj.

Zdá se to zvláště nebezpečné právě teď, po desetiletích míru, kdy na kontinentu sílí tendence jež vedly k rozpoutání První světové války, zdánlivě z ničeho, z nicotných příčin, po více než 40ti letech 'Belle Époque'.

Možná právě sto let po skončení hrozné První světové války nadchází doba, kdy je třeba zející rány na těle Evropy vyčistit a dovolit jim srůst a zcelit se.

Myslím, že přínos této léčitelské práce by byl nezměrný, ovšem pro nezasvěceného těžko docenitelný, protože, ač by měl velké důsledky, je zprvu nenápadný a subtilní. Téměř neviditelný v současné době, kdy jsme odvykli uvažovat v úrovni skrytějších energetických vlivů a známe je už jen ze science-fiction a fantasy filmů a her (klasický příklad Avatar), které tolik přitahují mladé lidi.

Domnívám se, že tento přínos pocítí lidé v celé Evropě, oddechnou si a uvolní se, jako bychom sňali břímě z jejich ramenou. Podle mého názoru toto vyčištění energie zmenší pocit bezvýchodnosti, bezcílnosti a smutku, který se v Evropě šíří a který zneužívají populisti ke svým zjednodušujícím řešením, jež ohrožují hodnoty, k nimž se Evropa tak těžce a za tak značných obětí probojovala.

Práce s energií je naše parketa - moje a mé kolegyně - a je to pro nás nejpřirozenější cesta aktivizmu a přispění v boji proti silám, které se snaží Evropu opět rozštěpit a rozdrolit.

Cítíme opravdu naléhavě, že toto je naše současné poslání, že si máme vyhrnout rukávy a pustit se do toho a teprve až bude hotovo, budeme mít pocit dobře vykonané práce a budeme si moci oddechnout a přestaneme mít pocit nedokončeného úkolu či závazku.

Nemáme peníze na podporu tohoto projektu, který, podle mého odhadu, potrvá více než půl roku. Najdeme-li investora nebo investory, měli bychom se do práce pustit co nejdříve. Připadá mi, že nejpozději v červenci 2018. Pokud nás podpoříte, pomůžete realizovat opravdu potřebný projekt.

Myslím, že nikde jinde v Evropě není tato práce naléhavější a obecně prospěšnější než na západní frontě první světové války.

Více informací: PhDr. Jan Jílek, Jilek@Energie-Mista, +420 605 949 600, www.Energie-Mista.cz.