Regenerace na míru

06.12.2018 00:00

Naše životní tempo je zběsilé, ať si to připouštíme nebo ne.

Síly ubývají výkonem a/nebo věkem a my nutně potřebujeme posilovat či regenerovat svůj organismus.

Lidé nad 40 let by měli pracovat jen 3 dny v týdnu, dokládá výzkum prof. Colina McKenzieho z katedry ekonomiky Keio University.

Internet (např. web VylecteSe.cz) překypuje radami a prostředky všeho druhu:

  • Namočte přes noc 4 mandle a ráno je snězte. S vaším tělem se začnou dít úžasné věci
  • Úžasný česnekový recept, který odstraní...
  • Toto se stane, když do vaší ranní citrónové vody...
  • Zapomeňte na citrónovou vodu: Toto je nový hit...
  • Pokud sníte 2 banány denně, během měsíce...
  • Masírování bodu mezi obočím navždy změní...
  • Snězte každý den alespoň 1 z těchto 6 potravin
  • Rakovina umírá do 42 dnů: Tento rakouský džus zachránil už 45 000 lidí
  • Smíchejte tyto 3 ingredience
  • 10 potravin, které pročistí vaše cévy

Seznam nekonečný jako sibiřské pláně. Podle čeho z něj vybírat? Protože, co jednomu pomáhá, je neúčinné u druhého a třetímu dokonce škodí.

Připadá mi mimořádně důležité nezkoušet náhodně kde co, ale nechat si, nezávisle na prodejci, poradit, co je pro člověka přínosné, toho se pak držet a snažit se vyhnout všem technikám a prostředkům, které jsou ztráta času a peněz.

Když má někdo zájem o naši práci s energií a chce se ujistit, že mu přinese užitek, doporučuji získat hodnocení nezávislého jasnovidce/senzibila, jemuž klient důvěřuje.

Při práci s klienty mi virgule až příliš často signalizuje, že prostředky, které lidé užívají, jsou pro ně neúčinné, nepomáhají ani neškodí (až na výjimky), jsou neutrální. Bohužel, mnohem řidčeji jsou trefa do černého.

Zaráží mě, kolik lidí se zřejmě neporadí dostatečně a náhodně užívá prostředky, které jsou 'marná lásky snaha', jestli ne něco horšího.

Když už pro zodpovědný výběr takto horuji, samozřejmě s ním rád pomohu, ale doporučuji obrátit se aspoň na dva nezávislé jasnovidce či senzibily, abyste léta neztráceli čas a síly užíváním něčeho pro Vás osobně neúčinného (i když jinému člověku to třeba úžasně pomohlo) a abyste současně neopomíjeli další možnosti, které by Vás možná ani nenapadly a jež Vám zkušený intuitivní léčitel může navrhnout.

Prostředky, které užíváte, by měly být vybrány s rozvahou, co nejpřesněji, na míru a ve správném načasování pro Vás osobně...'Dvakrát měř, jednou řež', 'Komu není rady, tomu není pomoci', přitakala by jistě teta Kateřina (ze Saturnina).

Více informací a poradenství k dané problematice u Jana Jílka, Jilek@Napojeni.cz, +420 605 949 600.