Energetická mapa Česka

Seminář Akumulátor

Stává se Vám, že celý den zíváte? Nebo na Vás padne po obědě dřímota a do práce se donutíte jen s velkým přemáháním? Víte, že byste měli něco udělat, ale nemáte zkrátka sílu vůbec na nic, přestože se snažíte žít zdravě a staráte se o sebe? Prostě Vám chybí energie.

Je to trošku záhada. I když nikdo z nás pořádně netuší, co to vlastně ta energie je, její nedostatek velmi dobře vnímáme.

Dlouhodobým nedostatkem energie, který způsobuje například i časté nemoci, špatnou odolnost vůči stresu, celkové vyčerpání či jen "blbou náladu", trpí většina lidí.

Statistická norma energie, na níž většina lidí žije, je hrozně nízká. Proto jsou pravidelně nemocní, unavení, nešťastní, a považují to za běžné. Přitom to vůbec není nutné, říká PhDr. Jan Jílek, který se v rámci své psychologické praxe zabývá prací s energií, mimosmyslovým vnímáním, léčitelstvím a intuicí. „Vlastně jsem v životě potkal jediného člověka, který má spontánně optimální hladinu energie. Když jdu po ulici, vidím, že spousta lidí má naopak její hladinu na tak nízké úrovni, že je pro ně náročná i jakákoli jednoduchá činnost, i když si na tento stav už zvykli.“ popisuje psycholog.

A teď si představte, že k tomu, abyste byli dobře naladění po celý den, po šesti hodinách spánku byli čilí jako rybičky a virózy a nachlazení se pro vás staly jen vzdálenou vzpomínkou, se není třeba učit žádnou zdlouhavou meditační techniku, praktikovat náročné jogínské cviky nebo se zavírat na pár let do buddhistického kláštera.

Stačí si osvojit zcela primitivní techniku, kterou zvládne i malé dítě. Mimochodem, právě malé děti zhruba do šesti měsíců věku mají optimální hladinu energie, protože si ji umějí jednoduše „nabírat“ z vnějšího prostředí. Postupně na tuto přirozenou schopnost však zapomenou, protože se učí od nás dospělých a kopírují naše chování.

Je tedy na čase si znovu vzpomenout.

Na semináři Akumulátor energie se výrazně zvýší přirozená schopnost Vašeho organismu čerpat energii z vnějšího prostředí. Ať pobýváte v místě s vysokou nebo nízkou energií, je zásadně důležité umět ji efektivně využívat.

Naučíte se jednoduchou a užitečnou techniku, jak si tuto energii průběžně sami doplňovat. Postupně se tak bude zvyšovat kapacita vašeho organismu, který pak pojme větší množství energie.

Seminář Akumulátor energie nyní můžete absolvovat z pohodlí Vašeho domova po internetu.

Přínosy techniky Akumulátor energie:

 • lepší psychosomatická kondice
 • zvýšená odolnost vůči nemocem
 • nesrovnatelně vyšší psychická i tělesná výkonnost
 • zlepšení nálady
 • schopnost se snadno vyrovnat s dlouhotrvajícím stresem
 • pozitivita v přístupu ke světu, k lidem i k sobě samotnému
 • přesvědčivé zvyšování sociální viditelnosti - charisma

Cítím více energie, nejsem zdaleka tak unavený, bolesti hlavy jsou méně časté. Cítím se klidnější, vyrovnanější, sebevědomější, ubylo negativních myšlenek. Zdá se, že mám své chování také více pod kontrolou.
(ze zkušenosti účastníků semináře, Miloš)

Příčina většiny obtíží nízká hladina energie v organismu

Většina lidí trpí dlouhodobým nedostatkem energie. Důsledek známe na vlastní kůži – zpočátku nenápadná psychická a fyzická únava, postupně přecházející v psychické i tělesné obtíže, v horších případech k vyčerpání a onemocnění. Nedostatek energie často nedovedeme přesně popsat. Měsíce a někdy i roky se zkrátka necítíme úplně v pořádku.

Příčinnou takového stavu může být zdržování se v místě s nízkou hladinou energie, a tím dlouhodobě nízký stav bio-energie v organismu. Ani průměrná hladina energie, s níž většina z nás žije, nezaručuje uspokojivou tělesnou a duševní kondici. Snad proto život mnohých z nás nevypadá podle našich představ.

Chronicky snížená hladina energie v organismu přispívá ke vzniku tělesných onemocnění a konec konců samo slovo deprese vyjadřuje nízkou hladinu energie.

Zvýšení a dlouhodobé udržení vysoké hladiny bio-energie v organismu je výchozí bod pro vynikající kondici, vitalitu, výkonnost a náladu.

Akumulátor energie – technika dostupná pro každého

Technika Akumulátor energie, vyvinutá PhDr. Jan Jílkem, je účinným nástrojem v boji proti vyčerpání z místa s nízkou energií a k dalšímu nabíjení se energií. A to i v případě, že žijeme na místě, které z pohledu množství energie není nejpříznivější.

Akumulátor energie vyučujeme prostřednictvím dvouhodinových seminářů. Účastníci si na semináři osvojí přirozený způsob práce s energií, jehož průběžné používání během dne stupňuje schopnost organismu shromáždit v sobě (akumulovat) potřebné množství bio-energie. Jinými slovy, seminář Akumulátor energie Vás naučí zvýšit a dlouhodobě udržet vysokou hladinu bio-energie ve svém organismu. Poslechněte si PhDr. Jana Jílka, který Vás seznámí s průběhem samotného semináře.

Je to tak krásně jednoduché, až je v tom háček – chce to trpělivost a udělat si z toho zvyk. Akumulátor má veliké plusy – s ním jde všechno líp, vyšší hladina energie rozpouští obavy a úzkosti a člověk se cítí fajn – mám už sama tu zkušenost.
(ze zkušenosti účastníků semináře, Johana)

Další pozitivní přínosy vysoké hladiny energie v organismu

Schopnost akumulovat v sobě optimální množství bio-energie má další účinky. Vede k redukci nezdravého psychosomatického napětí, relaxaci celého těla a tím odstranění nepříjemných bolestí (jako chronické bolesti zad, bolesti hlavy, bolesti v kolenou, kyčlích, ramenou a dalších kloubech).

Tyto problémy bývají často způsobeny průběžným, nezdravě zvýšeným svalovým napětím. Akumulace energie v těle takové napětí trvale optimalizuje.

Vynikající vedlejší účinek akumulace bio-energie v organismu je soustředění pozornosti v průběhu dne, orientace k přítomnosti, k „tady a ted“, k „tomu, co je“. To má samo o sobě silné psychohygienické účinky. Technika akumulace energie je proto snadnou a přirozenou formou meditace, při které navíc ani nemusíte přerušovat svůj běžný denní program.

Níže si můžete poslechnout jednu z účastnic našeho semináře, jak mluví o dobití energií nejen na semináři, ale i průběžném dobíjení po semináři a pozitivních změnách v osobním životě.

Není to žádné ležení a poslouchání šumění moře, naopak je to velmi aktivní, až akční forma meditace určená právě pro lidi ze západu.
(ze zkušenosti účastníků semináře, Láďa)

Obrana proti neblahým geo-energetickým zónám

Techniku Akumulátor energie doporučujeme jako vhodné doplnění změření Energie místa. Dovednost „nabíjení se energií“ Vám zajistí nezávislost na bio-energetické pomoci zvenčí.

Stanete se sami sobě léčiteli a získáte imunitu vůči neblahým geo-energetickým zónám.

Akumulátor energie tak můžete s úspěchem použít nejen při čerpání vysoké energie v místě bydliště, kterou byste jinak nevyužívali zdaleka tak efektivně, ale i při obraně proti nízké energii. Tím posunete bio-energii v organismu k optimálním hodnotám.

Technika Akumulátor energie, ověřená stovkami klientů:

 • je bezpečná, proto si ji dovolíme provádět i skupinově,
 • je jednoduchá a účinná, rychle přináší výsledky, a tím uživatele motivuje k pravidelnosti,
 • snadno ji zvládnou i ti, kteří dosud s energií nikdy nepracovali,
 • využívá a podporuje přirozené „samonabíjecí“ schopnosti organismu, nevyžaduje teorii a nenutí organismus do něčeho, co mu není vlastní.

Jsem cca 4 dny po akumulátoru a musím říct, že se cítím mnohem více soustředný a nabitý energií. Třeba na včerejšek jsem spal 4 hodiny a necítil v průběhu dne téměř žádnou únavu a byl schopen poměrně náročné práce. Doporučuji nabíjet se při chůzi. Při každém kroku se soustředit na to, jak energie plyne do těla.
(ze zkušenosti účastníků semináře, Adam)

Seminář Akumulátor energie nyní i po Internetu z pohodlí Vašeho domova

Výhody pro Vás:

 • žádné cestování, vše z pohodlí Vašeho domova
 • cena pouhých 900 Kč (€ 37)

Průběh semináře:

 • obsah semináře po internetu je identický s klasickou formou semináře
 • lektora slyšíte a vidíte na obrazovce svého počítače
 • pokud si přejete, můžete s lektorem a dalšími účastníky vzájemně komunikovat, v opačném případě ctíme Vaše právo na anonymitu
 • nepotřebujete vlastní webkameru ani mikrofon
 • v případě, že máte mikrofon a webkameru a přejete si to, tak Vás lektor může nejenom slyšet, ale i vidět

Co potřebujete k účasti na semináři po internetu:

 • počítač
 • připojení k internetu
 • sluchátka či reproduktor
 • aktuální verzi Adobe Flash Player (ke stažení zde)
 • alespoň trošku toho počítačově - technického umu

Pozor! Mobilní připojení k internetu není většinou dostatečné.

Jak vypadá Akumulátor po internetu:

Ukázka ze semináře Akumulátor po internetu

V případě zájmu si můžete stáhnout návod Jak na webinář, kde se dozvíte vše o průběhu Akumulátoru po internetu od přihlášení až po ukončení semináře.

Záruka vrácení peněz

Zaručujeme Vám vrácení peněz, pokud nebudete s účinky semináře Akumulátor energie spokojeni. A to pod podmínkou, že jste si u nás předem nechali změřit energii místa své domácnosti, bytu, domu a vyšla pro Vás uspokojivě silná.

O vrácení peněz máte právo požádat do čtyř měsíců od účasti na semináři.

Akumulátor energie má vynikající účinky v každém případě. Pokud však bydlíte v místě s nižší než optimální silou energie místa, bude efekt záviset na důslednosti, s jakou budete techniku Akumulátor energie praktikovat. A za tuto složku, bohužel, zodpovědnost vzít nemůžeme.

O tom, co se děje po absolvování semináře, mluví PhDr. Jan Jílek v následujícím videu.

Akumulátor energie v médiích

13.2.2012 vyšel v magazínu ZEN rozhovor s Honzou Jílkem (strany 28 a 29)

Vyberte si termín semináře, který Vám nejlépe vyhovuje

Semináře Akumulátor energie provádíme v aktuálně vypsaných termínech. Seminář trvá dvě hodiny a účast na něm nevyžaduje žádnou speciální přípravu ani pomůcky.

Pokud Vám žádný z termínů nevyhovuje, kontaktujte nás. Semináře po předchozí domluvě pořádáme i individuálně. Kontakt využijte i pro své dotazy. Rádi Vám podáme veškeré doplňující informace.