Ohlasy

Seminář Akumulátor energie

"Dobrý den,
zúčastnila jsem se Vašeho semináře "Akumulátor" a záhy na to jsem podstoupila operaci srdce. Před týdnem jsem se vrátila z lázní a snažím se zařadit do běžného života. Váš seminář přišel právě včas a získané dovednosti mi velice pomohly překonat všechna úskalí."

"Dobrý den pane Jílku,
 za Akumulátor jsem velmi vděčný. Ze začátku jsem ho používal každý den a úroveň energie se rapidně zvedla. Poslední měsíc tuto techniku používám spíše když potřebuji "dobít baterky" a mohu říct, že mě velmi pomáhá. Včera jsem byl s kamarádem na 30km tůře na běžkách a protože nejsem moc trénovaný rychle mě opouštěly síly. Během cesty jsem se proto několikrát dobíjel, ne že bych potom běhal jako blesk, to ne, ale večer jsem nebyl vůbec unavený a hlavně ráno jsem techniku zopakoval a cítil jsem se čerstvý, jako bych ani nikde nebyl.
Dále mám jednu poznámku ke spánku. Pokud provedu Akumulátor před spaním, tak mám obvykle spánek hlubší a tvrdší a ráno mám problémy vstát. Jednou jsem přeslechl i budík. To se mi dříve nestávalo, většinou jsem se budil těsně před zazvoněním budíku a spánek byl mělčí.
Celkově chci říci, že Akumulátor mně přináší možnost, jak rychle a účinně nabýt ztracenou energii. Hodnotím ho velmi pozitivně a jsem rád, že jsem Váš seminář absolvoval.
Děkuji
S pozdravem"

"…cítím se po včerejšku skvěle. Hlavně večer jsem byl plný energie. …Bolesti jsou opravdu lepší, i když je stále cítím…!"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Pavel)

"...i když jsem skoro měsíc nic nedělal, cítím se jistější (klidnější, vyrovnanější) např. v jednání s lidmi. Popsal bych to jako plynutí hovoru s úsměvem a ne jako křeč, jak to dopadne. Život se přesouvá z pozice strachu o zaměstnání do pozice nadhledu, klidu a vnímání toho, co je bez emocí. Není to v žádném případě 100%-ní, ale posun je jednoznačně znatelný."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Josef)

"...je fakt, že se cítím líp. Hlavně nemám ten pocit, že nemám energii. Pracuji do noci, 1x týdně si pospím. Minulý týden jsem spal 1 den jen 3 hodiny a přesto jsem ho zvladl na 1. Měřím si energii virgulí a mám pořád cca 80%; minulý týden cca 90%"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Pavel)

"…musím Vám napsat jeden zásadní poznatek – mám HROZNĚ moc energie. Nebývale mnoho. Určitě zapracovalo sluníčko, ale skutečně na sobě pozoruji velký nával energie, kterou tak tak krotím."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Radek)

"...po semináři jsem poctivě cvičila několikrát denně a cítila jsem se dobře. Necítím sice extrémní příval energie, ale nejsem unavená. Teď už na pravidelné cvičení zapomínám a i přestože jsem byla zase silně nachlazená, tak jsem necítila tu hroznou únavu při nemoci, takže to asi funguje a budu ve cvičení pokračovat dále. Děkuji za seminář."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Lada)

"...pokusím se popsat, co mi přineslo absolvování semináře Akumulátor:
V srpnu 2010 jsem byla na Vašem semináři Napojení. Velmi se mi změnil život, jako bych dostala obrovskou nálož odvahy a zevnitř sebe jsem cítila velmi silné tlačení k určitým věcem, co jsem měla bezodkladně udělat. Něco mě vedlo a seznámila jsem se s novými lidmi, přes které jsem získala nové informace, náhledy, ale hlavně jsem se ujistila, že toho, co chci já sama, se nemusím bát, že všechno je dobře. V této době jsem se také z nejbližšího okolí dovídala, jak moc jsem se prý změnila.
Po absolvování semináře Akumulátor jsou změny u mě jiné, řekla bych, že to jde víc do hloubky mojí osoby, mám něco pochopit, něco se naučit? Nevím, je to stále v pohybu. Co se týče přísunu energie, děje se to samo, jen někdy si to uvědomuji, například mě nedávno pálila ploska levé nohy. Celkově tak mohu říct, že to v mém životě způsobilo obrovský posun."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Vlasta)

"Akumulátor byl báječný. Ocenila jsem menší skupinku lidí, dále je vždy přínosné moci na sobě zapracovat pod vedením někoho tak příjemného jako vy. Často vedu a motivuji jiné právě já, o to větší to pro mě mělo přínos, že někdo vedl mě. Úžasné, fakt, jsem velmi ráda, že jsem se zúčastnila. Zatím si hraju s energií a nabíjím a proudím. Sama doma, si ale nedopřeju hodinku, natož dvě příjemného rozjímání a pohledu do sebe. Na Napojení plus se určitě chystám, mám se aspoň na co těšit do prosince.
Přeji Vám krásný den, děláte úžasné věci."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Iva)

"Bláznivě vysoká energie… Každopádně mám ze včerejšku dobrý pocit… jen se cítím strašně high :-)"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Michal)

"Byla jsem na semináři Akumulátor ze zvědavosti. Když jsem přijela domů a večer jsem si šla lehnout-polil mne tok proudu energie. Bylo to poprvé, kde jsem cítila energii po celém těle. Na různých seminářích ten tok byl pouze na lýtkách,ale abych energii cítila doslova všude--je to prostě úžasné a moc Vám za to děkuji. Věřím, že mne tato metoda přivede na správnou cestu mého žití. Děkuji moc a jsem ráda, že jsem Vás poznala."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Lída)

"Bylo to úžasné! Jenom informativně: Domů jsem se dostal kolem osmé večer, bohužel jsem měl nějakou menší poruchu na autě, tak jsem to hned opravil. V deset jsem odjel do práce na kontrolu noční směny a nakonec dělal s klukama až do osmi rána. Kolem jedenácté jsem si šel lehnout ale prostě neusnul, tak jsem si na sobě v posteli aspoň tři hodiny pracoval. No a ještě pořád mám dojem že bych tu noční zvládnul ještě jednu. Tak nevím kolik toho vysílám ale nabitý jsem jak Duracelka."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie)

"Cítím více energie, nejsem zdaleka tak unavený, bolesti hlavy jsou méně časté. Cítím se klidnější, vyrovnanější, sebevědomější, ubylo negativních myšlenek. Zdá se, že mám své chování také více pod kontrolou."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Miloš)

"Dějou se legrační věci:
- Dneska dal výpověď kluk, kterého se už tři měsíce pokouším vyhodit a můj obchodní partner mi v pátek vysvětlil, že si ho ještě dva měsíce necháme za normální plat, protože on ho vyhodit nemůže. Dal výpověď v naprostém klidu, zabalí se tento pátek, nechce odstupné, jen zaplatit práci, co teď dodělá. UFFFF.
- do toho zavolala makléřka, která dva měsíce nahání mého přítele, aby pronajala náš původní byt (dlouhá historie, byt se měl pronajmout už v únoru, ale můj přítel nerad řeší věci, které řešit nemusí, protože ještě stále není průser). Jde to rychle – zítra se tam jdou podívat s potenciálním klientem a pokud se nic nestane, od pondělí máme nájemníka. Nájem předem, smlouvu dělá právník... vypadá to dobře.
Co na to říct? Asi jen PRIMA... jen houšť!!!"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie)

"Děkuji. Akumulátor energie je super. Funguje od počátku skvěle, cítím se fajn, je mi dobře, jsem v pohodě, jsem jak znovuzrozený. Raduju se."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Láďa)

"Dnes jsme byli na 20km výletě, kopce jsem vybíhala jako první, udávala jsem velmi rychlé tempo celé výpravy (byli jsme 4), po cestě jsem neustále poskakovala atd…"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Veronika)

"Dobrý den pane Jílku,
Akumulátor byl báječný. Ocenila jsem menší skupinku lidí, dále je vždy přínosné moci na sobě zapracovat pod vedením někoho tak příjemného jako vy. Často vedu a motivuji jiné právě já, o to větší to pro mě mělo přínos, že někdo vedl mě. Úžasné, fakt, jsem velmi ráda, že jsem se zúčastnila. Zatím si hraju s energií a nabíjím a proudím. Sama doma, si ale nedopřeju hodinku, natož dvě příjemného rozjímání a pohledu do sebe. Na Napojení plus se určitě chystám, mám se aspoň na co těšit do prosince.
Přeji Vám krásný den, děláte úžasné věci."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Iva)

"Hned několik následujících dní po semináři jsem měl v zaměstnání poměrně náročné úkoly. Jak fyzické tak psychické. Byl jsem přítomen na několika náročných jednáních. Dokonce jsem se nedávno dostal do situace, kde hrozila ostřejší výměna názorů..... Celou tu dobu jsem se snažil využívat všech poznatků ze semináře. S velkým úžasem jsem zjistil, jak bezvadně to funguje. Domnívám se, že je to stále lepší. Někdy mi stačí dva- až třikrát denně se dobít, ale jsou dny, kdy je to potřeba mnohem víckrát."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Pavel)

"Chci Ti [Honzo] moc poděkovat, že jsi mě naučil dobíjet energii. Vůbec si nedovedu představit, jak bych zvládla poporodní období, kdybych to neuměla. Prvních 6 týdnů jsem dobíjela jak divá a myslím, že tak pohodové šestinedělí má málokterá mamina. Teď už na to zase občas zapomínám, protože Adámek moc dobře spinká a nejsem tak utahaná, ale snažím se na to pořád myslet :-)"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie)

"Je to tak krásně jednoduché, až je v tom háček – chce to trpělivost a udělat si z toho zvyk. Akumulátor má veliké plusy – s ním jde všechno líp, vyšší hladina energie rozpouští obavy a úzkosti a člověk se cítí fajn – mám už sama tu zkušenost."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Johana)

"Jsem cca 4 dny po akumulátoru a musím říct, že se cítím mnohem více soustředný a nabitý energií. Třeba na včerejšek jsem spal 4 hodiny a necítil v průběhu dne téměř žádnou únavu a byl schopen poměrně náročné práce. Doporučuji nabíjet se při chůzi. Při každém kroku se soustředit na to, jak energie plyne do těla."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Adam)

"Není to žádné ležení a poslouchání šumění moře, naopak je to velmi aktivní, až akční forma meditace určená právě pro lidi ze západu."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Láďa)

"Prvně se svěřím se svými pocity v prvních pěti dnech po semináři. Musím říct, že jsem se cítila znatelně nakopnutá, vstávala jsem čile, večer nemohla ani "rozjetím" usnout, nepotřebovala jsem vůbec žádnou kávu, kterou se jinak občas stimuluju… bylo to fakt poznat. Sice na mě dolehla nemoc, kterou mé děti a muž měli týden, ale mě k jejímu překonání stačil 1 den ležení a byla pryč. Takže dobrý…"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Petr)

"Prvních 14 dní jsem prováděla pravidelné dobíjení (výborně mi k tomu posloužil čas při čištění zubů :-) ). Nyní techniku používám jen náhodně. Zapomínám na ni, nebo nejsem schopná se na ni zaměřit (přimět se k ní). V každém případě jsem velice mile překvapená, jaké změny po absolvování kurzu nastaly a trvají dodnes. Musím ale předeslat, že pravidelně docházím na psychoterapie a nedokážu přesně odlišit účinky terapie od účinků Vašeho kurzu. I tak mu částečně přisuzuji:
1. Netrápím se krátkými podzimními dny a tmou, jako v předchozích letech. Dříve jsem chodila brzy spát, teď vydržím čilá o několik hodin déle.
2. I v průběhu dne se cítím méně unavená.
3. Výrazná změna je pro mě i to, že již nemám tak často unavené oči, ze kterých jsem měla pocit celkové únavy. Teď je mívám i večer "dokořán" a říkám si, kde se to ve mně bere - je to velice příjemné.
Všechny tyto účinky mi hodně připomínají ty, které znám v souvislosti s užíváním běžných stimulantů. Ty ovšem v tuto chvíli mimo kávy a čaje nepoužívám."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Jitka)

"Rád bych Vám poděkoval za skvěle propracovaný a provedený výkon. Věci byly předloženy naprosto jasně a jednoduše. Třebaže proudění energií v těle nevnímám, věřím alespoň v malý příliv energií. Několikrát za den povoluji tělu dobíjení: "můžeš". Váš návrh přeměření mého nabití, prakticky přes půl světa, se mi zdá skvělý!"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Jiří)

"Ráno jsem vstala už v 6:00, uklidila, nachystala manželovi snídani, tancovala jsem si a těšila se na výlet."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Věrka)

"Vzpomínáte, jak jsem Vám říkal, že mi bývá pořád zima? Tam jsem si uvědomil, že všichni sedí ve svetrech, nebo zabalení v dekách a o přestávce si stěžovali, že je tam hrozná zima! Najednou jsem si uvědomil, že jsem jediný, který ten pocit vůbec nemá a ještě jsem si vyhrnoval rukávy u trika, protože mi bylo teplo! I žena si toho všimla a divila se!"
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie)

"Bylo to velmi dobré. ... Dnes jsem zatím nabitý energií, mám výbornou náladu a tomu co jiní považují za hrozný problém se jen usmívám. I přes malé množství spánku se cítím odpočatý a velmi dobře."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie po internetu)

"Díky za skvělý seminář. Již po 3 dnu se mi zdá, že mám více energie, věci se začaly hýbat. V noci však nemůžu spát, nebo spíše brzy ráno se budím, tak uvidím dále."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie po internetu)

"Dobrý den, pane Jílku,
chtěla jsem Vám poděkovat za včerejší seminář. Vždy mě fascinuje, když někdo přijde s něčím tak jednoduchým a účinným. Bylo to skvělé - cítila jsem energii nejen v lýtkách, ale pak i ve stehnech a v trupu. Dokonce i pruh podél páteře. Bylo to velmi příjemné a inspirující. Od té doby "stále" nasávám - ne proto, že bych byla v takovém propadu, ale protože pocit "být v proudu" je nemírně lahodný..."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie, Iva)

"Internetový kurz se mi líbil. V podstatě každý den cvičím dobíjení, zatím jen nohy ... Jinak jsem pocítil zlepšení nálady a problémy začínám vnímat tak nějak s nadhledem."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie po internetu, Jaroslav)

"Jeste jednou moc dekuji za skvely seminar Akumulator energie. Cely dnesni den jsem prozila v radosti a pohode s pocitem vnitrniho stesti."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie po internetu)

"Jsem přesvědčená, že vše probíhalo, jak mělo a svoji nově získanou zkušenost se nyní snažím rozvíjet postupným začleňováním do každodenního života. Vzhledem k tomu, že nejsilnějším vjemem u techniky Akumulátor pro mne byl zvláštní pocit tepla stoupající od plosek chodidel postupně do celého těla, tak Vámi doporučovaných 15 vteřin na soustředění mi prostě nestačí. Věřím ale, že to prozatím ničemu nepřekáží a že se mi i tak daří."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie po internetu)

"Moc Vás zdravím a s radostí oznamuji, že akumulátor energie opravdu stále skvěle funguje. Ať se nacházím v jakékoli situaci, když cítím že "slábnu", hned si uvědomím svá chodidla a energii, která jimi prochází do mého těla a hned je mi lépe. Je to úžasné."
(ze zkušenosti účastníků semináře Akumulátor energie po internetu)

Poměrně obsáhlou zpětnou vazbu si můžete přečíst i v novince z 23. 12. 2012.

Měření energie místa

Domácnosti

"...To co se změnilo (ale těžko říct čemu to přisoudit v mém experimentaci nabitém životě) je, že určitě jsem schopný se tu nabíjet a dobíjet, taky ze mě někdy v lednu odešlo hodně agresivity, vzteku a hněvu a zaintegroval jsem to, taky asi i spousta starých vzorců a pocitů, jinak mám nový krásný vztah, v práci se mi velmi daří, mám spoustu klientů, peníze se vydělávají celkem lehce a dobře, mám nové auto což jsi ostatně viděl, i fajn vztahy atd. Rizika vidím, že to profouknutí bylo dost náročné a trvalo pár týdnů a dalo mi zabrat (horečky, stress, nervozita, špatný spánek).
Pozitiva: určitě pozitivní nastartování nové etapy v životě, méně emocí a agresivity, více schopností se doma dobít, pocit klidu a dost teď pracuji s energií, což je tu výborné. Taky jsem asi dost kreativní a mám dobré nápady a spokojené klienty. Jinak to místo jsem si tu zamiloval a všem se u mě líbí.
Jsem Ti moc za vše vděčný."
(ze zkušenosti klientů Měření energie místa)

"Náhodně jsem objevila Vaše stránky o místech s energii a začínám trochu chápat. Narodila jsem se na Žítkové. Život opravdu tvrdý, s nikým se nemazlil. Přestěhovala jsem se do města a jako bych byla mrtvá. Chyběla mi příroda. Když jsem přijela na Žítkovou, tak jsem první den prospala a až pak jsem začala normálně fungovat. Opravdu se tam nabijete."
(z emailu čtenářky našich stránek o Měření energie místa)

Firmy

"Len sme podpisali novu zmluvu o najme kancelarie na Zizkove, kde ste nam namerali vysoku enregiu, tak na druhy den; napriek tomu, ze to bolo den po statnom sviatku v CR, ozvali sa nam traja novi zakaznici, co je v nasej brandzi ako "jesenna sklizen".
Dalej, nasa nova zamestnankina v Prahe, ktora pracuje za troch, to nie je nadnesene, to mame sofistikovane zmerane, byva 200 m od novej kancelarie, takze tam bude pracovat asi za siestich :-)
Inac v SR, kde sme kupili vlastne priestory, ktore ste nam namerali, je to super, vsetko ide perfektne. Zvlastne je, ze presne pod nasim podorisom sa zrusili dve predajne a teraz tam zacali ... a ..., celkom zvucne mena.
Zatial prve dojmy, neskor to bude dufam, este lepsie."
(ze zkušenosti klientů Měření energie místa)