Hodnocení | Monitorování

Po 4 dnech Monitorování

Ahoj Honzo,
přestávám mít poslední zbytky pochybností, jestli jsi opravdu spolehlivý, pokud jde o měření. Je to přesně tak, jak píšeš. Celou dobu mě to nějak nutí udržovat vysokou hladinu energie. Dokonce i ten mírný pokles před chvílí by seděl. Je to opravdu lepší. Registruju to, hlavně nemám skoro deprese. Ale brain fog, to bude ještě problém. Už jsem snížil medikaci na 1/2 tablety a jsem přesně tam, kde před 25 lety. Musím to nutně vysadit, jestli se chci zbavit depresí úplně. Nebude to jednoduchý…

Po týdnu Monitorování

Honzo, jseš naprosto spolehlivý...Mívám teď chvíle, kdy vidím svět úplně jinak. Svět je krásný, cítím optimismus a skoro i radost ze života. 10 - 12 let jsem byl stále v depresi, lehčí či těžší. Nic jiného jsem neznal. Skoro tomu ani nechci věřit. Přeji hezký večer a posílám úsměv :-)

Po 10 dnech Monitorování

Osobně vnímám příjemnou stabilní energetickou hladinu, zvládám denně chvíli cvičit, vyměnili se mi v práci všichni lidé, věci se mi pod rukama hýbají dopředu, nevznikají žádné zásadní komplikace a jede to k lepšímu (zdá se, že za dva tři měsíce to bude lepší i finančně (že by konečně dorazil nějaký program na bankovky? :-)). A mám konečně pocit stability a sebejistoty. Dám průběžně vědět. Zkusím doporučit další lidi.

Po 2 týdnech Monitorování

... to jsem ráda, že je to se mnou dobré. Že bych se konečně naučila, jak na to? :-) Dobíjení energií mi dělá moc dobře. Vyloženě mě to baví. Je radost cítit, jak to pěkně funguje. Taky je zajímavé sledovat, kam energie primárně jde. Sama ví, netřeba ji nikam směřovat, a to je pro rozum urpuťáka pozoruhodné poznání. Někdy je zřejmě mnohem lepší nechat věci jen tak plynout.
ekonomka po absolvování dvou ze tří naplánovaných týdnů Monitorování

Cítím se teď tak volná a šťastná...
Jsem velmi překvapená jak to u mně probíhá, nikdy jsem nic takového nezkusila, ze srdce ti děkuji ;-)

Kolegyně psychoterapeutka a učitelka psychoterapie po 2 týdnech Monitorování (a 3 týdnech od Akumulátoru)

V originále: Hi Dear Jan. I feel so free and happy right now...I'm very surprised about my process, never tried anything like this before, i thank you from my heart;-)

Zdravím srdečně pane Jílku,
děkuji za odvedenou práci, cítím se výborně a když náhodou mne něco naštve, tak si udělám Odžívání, stačí asi minuta a nějak se to vše rozplyne. Nerozumím tomu, jaké programy jste mi předal během těch 14 dnů a čeho se týkají, jestli těla nebo mysli, ale nějaké oslabení organizmu tam bylo, to já zase umím rozpoznat a co je důležité, nyní je to v nejlepším pořádku.
majitel firmy

Uplynuly tři týdny totálního chaosu změny zaměstnání (předávání jedné firmy a přesunu do jiné, která právě startuje). Cítím velmi silně, že se ve mně něco změnilo. Cítím to každý den, každou hodinu, v každé situaci. Jako bych se „zabydlovala“ ve svém těle s novou dávkou znalostí, které trochu mění pohled na všechno kolem. Jako bych získala další vrstvu nadhledu. Někdy to ještě neumím 100% realizovat, ale je to tam a pomalu si to „sedá“.
- Z nějakého důvodu mi energie nedocházela ani ve dnech, kdy jsem na Akumulátor prostě zapomněla.
- Ač jsem byla fyzicky velmi vyčerpaná, psychicky jsem držela a fyzička se postupně samadobíjela.
- Celou dobu se o mne pokoušela chřipka - marně.
- Nedokázala jsem se vztekat, i když roky předtím jsem byla tak plná vzteku, že ze mě tryskal všemi póry v podstatě bez ustání.
- Hodně se mi zesílila intuice: pomalu se učím pracovat s tím, že vím předem, jak věci dopadnou. Zatím ještě nedokážu přimět mozek, aby ji poslechnul, ale to bude asi chtít trochu cviku (zvyk je zvyk).
- Mám po sedmi letech zase chuť pracovat s energií. Ještě nezačnu, ale rodí se to tam a je to příjemné.
- Všichni kolem mne mi sami od sebe pomáhají...bez doprošování, s vysokou mírou pochopení.
- Mám v sobě takový zvláštní pocit sebejistoty. Takového toho nezdolného vědomí, že věci jdou správným směrem a dobře dopadnou.
Je toho ještě víc, ale uvědomuju si to po vrstvách.
klientka pracující v reklamě

Po 3 týdnech Monitorování

...Každopádně - všechno, co jsem se od Tebe dosud dozvěděla a snad i naučila, plus to, že jsme v kontaktu, mi dává sílu, klid a víru. Myslím, že snad nikdy jsem nebyla tak v kontaktu se svým tělem a vnímáním jako teď, když spolu pracujeme. Nemohla jsme dostat hezčí dárek.:-)

Jinak ten Tvůj „dohled“ periodicky cítím, je to úplně jiné než v týdnech, kdy jsem pracovala sama.
absolventka Monitorování a dlouhodobá uživatelka Akumulátoru

Před několika lety jsem si prošla pro mne hodně těžkou životní situací, doprovázenou poměrně dlouhým obdobím deprese. Tenkrát mi hodně pomohla technika pozitivních manter a kniha od Luise Hay "Miluj svůj život" a trpělivá práce mé psycholožky, další knihy a neúnavné hledání různých relaxačních, posléze energetických technik. ... jsem po pár letech práce na sobě a trpělivém posunování tři kroky vpřed, jeden vzad, narazila na Vaši web stránku.
Já se postupně z chaosu posunovala do něčeho rovnovážnějšího a intuitivně jsem cítila, ze ten chaos možná ani není tak nutný, že určitě existuje něco mnohem jednoduššího, co přináší podobné a možná i rychlejší výsledky. ... Teď věřím, že to je Akumulátor a Vaše práce s aurou, metoda Odžívání. Dává mi to velký smysl a zapadá to do všeho, co jsem se do současnosti naučila.
Znovu a znovu objevuji, že má cesta je o postupných krůčcích a učení se trpělivosti, hlavně o tom, abych se naučila upamatování se na každodenní menší rutinní cvičení (Akumulátor, Odžívani, fyzickou aktivitu, dostatečný spánek, dostatek tekutin) - vlastně velmi jednoduché věci, které já však také velmi jednoduše zapomínám. Takže ještě jednou moc děkuji za Vaše připomínání a Váš Monitoring.
Tak trochu jsem se s Monitorováním asi trefila do doby "útlumu" - po hektickém létě jsem zapomněla na Akumulátor a postupně upadla do menší letargie až deprese. ... Takže to pro mne tentokrát není tak jednoduché se na všechno soustředit a jsem vděčná za Vaše e-maily. Jsou takovým mým vnitřním strážcem v momentě, kdy ten můj si teď zase na chvíli vzal dovolenou ((-: Mám pocit, že se k některým odžívaným emocím a věcem musím znovu a znovu vracet, a že je to taková spirála neustále se posunující směrem vpřed, na které se však znovu a znovu jemněji, v menších kruzích, opakují již odžitá témata. Když jsem teď začala s Monitorováním a s Akumulátorem, několik takových témat se znovu přihlásilo a nutí mne je to "odžívat" - zpětně si od počátku Monitorování připadám paradoxně v takovém menším chaosu, který konečně trochu začíná dávat smysl.

Po 4 týdnech Monitorování

Musím říct, že se cítím poměrně dobře a byly to pro mě poměrně zajímavé a obohacující týdny. V současné chvíli mám konečně pocit, že všechno má řešení, a ne jedno - vždycky je více možností. Se spoustou energie jde všechno snadněji :-). Začínám si i uvědomovat, co mi energii "bere" a zajímavé zjištění bylo i to, co ji kromě Akumulátoru také dokáže dodat...mám na mysli takové ty situace, které člověka nakopnou a jaksi nastartují nějakou činnost :)
S těmi emocemi je to trochu složitější, někdy člověk neví, co má vlastně odžívat, někdy mám zábrany, že zrovna teď se to nehodí, někdy se mi do toho podvědomě nechce - zřejmě si tělo potřebuje danou emoci jaksi chvíli "podržet", či opakovaně prožívat. Někdy prostě nedokážu uklidnit myšlení a soustředit se jen na emoce - útočí dalších 1000 myšlenek, které odvádějí pozornost :). Asi je to o tom jít pořádně do sebe a nic si nenalhávat a také si na to najít klid a čas.
Jinak momentálně jsem vnitřně tak v klidu, že bych se nejraději na nějaké formality vykašlala a ten klid si dál užívala. Ale vzhledem k tomu, jaké potíže by nám to do budoucna mohlo přinést, se přes to budu muset přenést a pustit se do toho. I se všemi následky...
klientka ve vysoce stresové fázi života

Po 6 týdnech Monitorování

Ahoj Honzo,
líp na tom určitě být můžu a hlavně věřím, že budu. Je fakt, že za posledních deset let jsem na tom asi nejlíp. Neznám nikoho, kdo by zvládnul tak těžké a letité deprese bez prášků. Rád používáš procenta, tak to vidím tak, že mi ještě 20% k optimu chybí. Těžké deprese už nemám a úzkosti také velmi zřídka. Chybí mi jenom radost ze života a chuť se do něčeho pouštět. Nevím, co mi pomohlo nejvíce, ale asi od každého něco. Mám vyřešené vztahy s rodiči i s ostatními, minulost mě neomezuje a vůbec se cítím svobodně. Vidím to tak, že první polovinu života jsem neuspěl a v druhé polovině budu žít podle svých představ. Neumím říct, jaký byl přínos Tvého monitorování, protože jsem během toho bral antiparazitika, informatika a MMS. V každém případě už teď můžu říci, že to k žití je. Prošel jsem hodně dlouhou a náročnou cestu a sám se musím pochválit, jaký jsem bojovník. Kdo nezažil deprese, kdy jenom myslíš, jakým zůsobem se zabít, nevycházíš celé dny z domu, nemyješ se atd., nemůže nikdy pochopit co jsem dokázal. A to všechno trvalo možná 10 let. Čili už to člověka tak pohltí, že si z toho vytvoří identitu a nic jiného nezná. Z toho se hrabe strašně těžko. Asi to všechno mělo svůj smysl, i to, že mě manželka opustila, když jsem na tom byl nejhůře. To mě donutilo začít s tím něco dělat. Předpoklad byl, abych to vůbec přežil, a to se podařilo. Takže to asi všechno bylo tak jak mělo být. Teď už mi jen drž palce, abych zvládl i těch posledních 20%. Musím se znovu zařadit do společnosti. A to není jednoduché, když jsem 10 let soustředil celou svou pozornost na své deprese a psychické problémy. Sice už mi nedělá problém někam jít, ale nemám si s lidmi co říct. Jejich témata mi nic neříkají a sám žádná ještě nemám.
Měj se co nejlíp a věř mi, že to už dotáhnu.

Je mi líto, že jsem Ti ještě neodpověděl. Jsem velmi zaneprázdněn se svou novou knihou. Uzávěrka je za 12 dní.
Moje energie je fantastická a chtěl bych pokračovat v práci s Tebou :)
… Mnoho zdaru přeje Šťastný a silný Muž
kolega léčitel a body-worker

V originále: I am sorry I have not given You my answer yet. I am very busy with my new book. I have deadline in 12 days. My energy is fantastic and I would like to keep up working with You :). … Best from a happy and powerful Mann


Po 3 měsících Monitorování jsem tomuto klientovi nabídl pokračování, neboť jsem viděl, že předávání programů jde dál. Jeho odpověď zněla:
Rád budu v práci s Tebou pokračovat. V příštích 3 měsících budu procházet velkou změnou ve své práci (kniha, přednášky). Potřebuji plno energie. :):) Můžeš mi poslat fakturu - a já ji zaplatím s úsměvem ve tváři.:):)

V originále: Dear Jan, I would like to continue working with You. I am in a big change with my job (book and lecture) in the next 3 months. And I need full energy :):). You can send me the invoice - and I will pay with a happy smile on my face :):).

(Mimochodem, Monitorování považuji za nejjednodušší způsob předávání zkušeností v tak komplexní a obtížně popsatelné a sdělitelné profesi, jako je léčitelství. Všiml jsem si, jak moc se kolega posunul kupředu předáváním ‘body-mind programů’. - pozn. Jan Jílek)

Po 3 měsících Monitorování

… já se až na výjimečné situace cítím dobře, to máte pravdu, a jsem ráda, že se mi věnujete, i když jsem v kondici. Myslím si , že i lidé, kteří netrpí vyloženě nemocí, mají nárok na péči a určitý dohled, neboť život sám o sobě klade na normálně fungující jedince dost velké nároky a díky tomu je pochybností i slabších chvil dost. Tady v této civilizované době se vůbec nenosí podpora normálně fungujících lidí, neustále se jen tlačí a nutí nesmyslné věci a pokud jedinec podlehne, snadno se pak zhroutí a pak teprve přichází pomoc, ať již lékařská či různých podpůrných organizací.
klientka z realitní branže

Ahoj Honzo,
těžší otázku sis nemohl vybrat. Tak za prvé, ze všeho snad nejdůležitější je Tvé nakopnutí na správné směřování Energie - Akumulátor. Monitorování na dálku je úžasná věc, ale i nebezpečná, popíšu: na začátku, když se učíš pracovat správně s Akumulátorem, je to dobrý, protože je to novum, na druhou stranu tak trochu nasírací, protože se snažíš a přijde SMS: "Přidej", to by jsi odesílajícího (Tebe) nakopnul. Jak časem získáváš praxi s Akumulátorem, tak v podstatě začínáš vnímat a organismus dává signály, kdy máš málo energie, což Ty záhadným způsobem vystihneš a vždy, když jsem začal doplňovat energii, jsi dal echo.
Kopírování programů na dálku - kdo je citlivý a vnímavý, tak jednoznačně ucítí a zaregistruje, že skutečně se něco děje. Dle mě je to velmi dobré pro každého z důvodu duchovního vývoje, i když bude dělat špatně Akumulátor, tak ho tyto programy budou korigovat. Mám za to, že když se začne s kopírováním programů, tak na začátku jak kdyby se kopírovaly určité čistící, sjednocující a harmonizující programy. A až následně, když je vymetýno a uklizeno, dochází ke kopírování těch skutečně kultivujících programů, které následně ve svém důsledku budou mít dopad na materiální formu tohoto života. Něco mi říká, že v určitém okamžiku kopírování programů je nastolena rovnováha duchovně-materiální roviny života…
klient - obchodník

Vámi předávané programy pociťuji velmi silně, zvláště poslední dny. Opravdu výtečná trefa. Velmi silně se mi otevřela korunní čakra a body na hlavě související s aktivací třetího oka. Tyto pocity jsem měl občas i v minulosti, ale teď jsou mnohem zřetelnější. Doslova jemný tlak na temenu hlavy. Nejprve občas, nárazově, jakoby do Vás přes hlavu něco nebo někdo vstupoval a tento pocit má stále delší periodu.
Díky za Vaši práci a přeji mnoho zdaru.
klient z technické branže, kterému jsem po 3 měsících Monitorování nabídl další týden, protože jsem právě zkopíroval sadu mimořádně účinných programů

Já to cítím tak, že nedokáži oddělit, co mi přináší dobíjení (= Akumulátor), co podpora projektů (= Ovlivnění) a co kopírování (= Monitorování). Já naši spolupráci hodnotím podle výsledků. Cítím se dobře a cítím, že jdu správným směrem. To, co jsem potřeboval a přál si, se s Vaší pomocí stalo.

Modlete se dál, pomáhá to. Zítra zas od 15 do 23 hod. Děkuji moc, až to půjde, ozvu se.
klientka, která v minulosti prošla 3 měsíce Monitorování a po půl roce si ho znovu objednala na dobu, kdy v daleké cizině vedla právní spor
Tohle přejmenování Monitorování na modlení dává smysl. Zdá se, že Monitorování skutečně ke klientovi vysílá aktivní podněty. (pozn. p. Jílek)

Po 10 měsících Monitorování

Jedna věc mi vrtá hlavou. V posledních cca třech letech jsem třikrát zažil takový "speciální" pocit. Trvalo to vždy několik hodin, vycházelo to z našeho kontaktu/práce a bylo to něco jako bych byl "nade vším", takový nadhledový pocit, všeobjímající, plný energie, vnitřně nesmírně vyrovnaný, i když bez vědomého porozumění. Obtížně se to vyjadřuje. Jako by člověk láskou zahrnul vše okolo a byl "osvícen". Pocit vždy po těch pár hodinách slábl až byl zcela utlumen a vystřídán běžnými stavy vycházejícími z reality. Jak s tím pracovat? Pracovat s tím vůbec? Jak se přiblížit k tomuto trvaleji? Je to žádoucí? Co Vy, prosím, na to?
klient - analytik investiční banky

Zpět k popisu techniky Monitorování.