Otázky a odpovědi: Čištění a navýšení energie nemovitostí

22.07.2016 00:00

Rád bych se zeptal, zda zvýšení energie nemovitosti je trvalé...

...a zda se týká celého domu nebo jen zóny v něm? A jestli se dá očekávat navýšení do kategorie 1?

Navýšení energie je opravdu trvalé a je to patrné např. na některých keltských oppidech a místech ještě staršího osídlení, kde přetrvává umělé navýšení energie staré, podle mého názoru, několik tisíc let. Viz opidum Nevězice. Sám jsem se techniku navyšování energie naučil právě v takovém místě.

V některých případech navýšíme energii na opravdu obrovskou intenzitu a někdy na skromnější hladinu - vždy podle potřeb konkrétního klienta v dané fázi jeho vývoje. Nejde vždy o dosažení nejvyšších hodnot, ale o vytvoření podmínek optimálních pro organismus klienta.

V případě rodinného domu čištění a navýšení provádíme většinou v celém objektu, pokud nemá zákazník jiné přání. Jestliže se byt nachází v nájemním domě, pracujeme jen s bytem a ne s celým domem. Totéž platí o komerčních prostorách. V případě továren se většinou zaměřujeme pouze na kanceláře a ne na celé výrobní haly. Je to věc dohody.

Dá se vyčistit rodinný dům postupně? Např. nejdřív ložnici, pracovnu, kde jsem nejvíc, zbytek posléze ? Nebo je to blbost? Uvažuji kvůli rozložení ceny.

Lze posílit jen tu část domu, kterou skutečně obýváte - viz předcházející odpověď, ale za den zpravidla stihneme více. Jeden den, tedy 5-6 hodin práce, je základní časová jednotka, kterou nedělíme.

Moje pochyby spočívají v tom, že pokud jsem byl již jednou schopen vyladěné místo znečistit, mohl bych to udělat opět...

Nemyslím, že se Vám podařilo skutečně 'znečistit' vyčištěné místo s navýšenou energií. 'Vyladěné' místo, do něhož se přivede silná zemská energie z velkých hloubek, už se, podle naší zkušenosti, neznečistí. Brání tomu vydatné, průběžné a dlouhodobé proudění energie.

Můj dotaz by mimo jiné byl, kam by mě taková očista v domě přemístila - mám za sebou několik let padání z vyšších energií díky nedostatku discipliny a slabé motivaci.

Navýšená energie v bytě za Vás sama automaticky pracuje a působí na Vás. Není nutné na to myslet, takže odpadnou problémy s motivací a disciplinou. Postupně zvyšuje Vaši tělesnou i duševní kondici. Doposud to tak každému funguje.

Nemůžeme začít nejdřív pracovat s mou aurou, než se pustíme do bytu? Bylo by to pro mě finančně dostupnější. Později se můžeme pustit do bytu.

Zdá se to být levnější varianta, ale opak je pravdou, postupně vydáte víc peněz. Připadá mi zbytečné pracovat s někým, kdo se vrátí domů a tam ho energie rozhodí. To se může opakovat donekonečna, jen můžete střídat léčitele a stěžovat si, že Vám nikdo nepomohl. A vzhledem k tomu, že naše práce je mimořádně náročná, nechci, pokud možno, dělat nesmyslné věci. Chci začít u jádra, kde se celý problém řeší nejúčinněji.

Mnohem podrobněji o tom zde.

Po Vašem působení na bydliště nebude již působení na osobní auru třeba? Proudění energií se v těle a auře upraví díky přivedenému zdroji?

Ano, to je zatím moje zkušenost. Jsem s klienty u nichž se pracovalo s energií bydliště nebo pracoviště v kontaktu a všichni do jednoho se drží na optimální hladině energie v organismu a tím se postupně vylepšuje jejich celková kondice. Už mě nepotřebují k individuální práci a jsou spokojeni, což mě převelice těší.

Napojení domu na dobré pozemské energie je možné vždy? Je možné vždy pře/dotáhnout chtěné energie na místo? Mohl by někdo/něco dotažené dobré energie do domu nějak ovlivnit/zvrátit/odklonit/omezit?

Fakt je, že jsem objevil okolnost, která nám brání energii navýšit. Vysvětlení je natolik divoké, že se mi ani nechce psát... ale je to tak. Zcela výjimečně takové omezení existuje, ale jen přechodně. Dá se zjistit nadálku telepaticky či telegnosticky. Zvlášť když znám přesnou polohu nemovitosti, na níž budeme pracovat, nebo znám klienta a mohu si situaci načíst přes něj.

V naprosté většině případů je vyčištění a navýšení energie nemovitosti možné hned, v těch pár případech, kdy to nejde, stačí počkat - nejdéle čtvrt roku.

Vzhledem k tomu, že energie vnímám dost citlivě, mohlo by se po očištění a napojení domu stát, že by se mi i z těch dobrých mohla "točit" hlava?

Energii navyšujeme jen natolik, aby to pro klienta bylo přínosné a ne rušivé nebo dokonce škodlivé. U různých klientů tedy různě vysoko, od relativně nízkých dávek jako půl milionu jednotek až po vysoké - stovky miliard - takovou intenzitu už v přírodě běžně nenajdete.

Při práci pro rodinu či navyšování energie v kanceláři, kde sedí více lidí, intuitivně navyšujeme energii pod postelemi resp. pracovními místy diferencovaně, podle potřeb jednotlivých lidí.

Co při pobytu mimo dům (zaměstnání, práce, výlet atd...) - po nějakém čase bych měl dostatek dobré energie pro ochranu i mimo?

V prvních 3-4 týdnech od vyčištění/navýšení energie začne energie v organismu klesat při pobytu mimo dům delším než 3 dny, pokud ji aktivně nedobíjíte třeba technikou Akumulátor. Čím delší pobyt ve vysoké energii Vašeho domova, tím lépe se umí tělo spontánně dobíjet i v místech s nízkou geo-energií. Moje zkušenost je, že po roce už budete schopen být bez poklesu energie v organismu mimo dům asi 3 měsíce. Samozřejmě to závisí na intenzitě Vašeho výdeje energie v průběhu té doby.

Mohl bych se stát zdrojem dobré energie pro ostatní - a to chtěně či i nechtěně? Je toto možné nějak regulovat - abych nebyl úplně průtočný, což by mohlo být asi vyčerpávající...(?)

Když máte optimální hladinu energie v organismu a setkáte se s někým, kdo ji má nízkou, hladiny mají tendenci se samovolně vyrovnávat...ale upravený dům je nekonečný zdroj, bezedná čerpací stanice, tak bych si s tím nedělal vůbec starost. Být průtočný je to nejlepší, co si lze přát. Nejde totiž o hromadění energie, ale právě o proudění, kdy přicházející energie organismus živí a odcházející odvádí zplodiny, jako při dýchání a vlastně při každém metabolickém procesu živého organismu. U nikoho z lidí, kterým jsme čistili a navyšovali energii, se tohle neprojevilo jako problém. Když rozdáváte víc energie, jsou k Vám lidé zcela přirozeně silněji přitahováni. V jednom velkém masážním salonu se, podle sdělení majitelů, zvýšily počty zákazníků asi o 20 % poměrně brzy po našem vyčištění a navýšení energie - přesně podle předpokladu. Zcela logicky, vyšší energie místa a tím i masérek, přitahuje větší počet zákazníků. Osobní charisma má rozhodně co dělat s hladinou energie v organismu.

Bylo by možné se zeptat někoho, kdo s tím má déletrvající zkušenost? Třeba 2-3 lidí ...Četla jsem zkušenosti na webu, ale osobní dotaz (stačí mail) je přeci jen něco jiného. Ptám se proto, že mám sklony se pro něco “šíleného” nadchnout a všemu věřit a takhle už jsem utratila spoustu peněz, něco vyšlo, něco ne až tak. Tak bych to ráda tentokrát udělala s rozvahou.

Nemohu Vám dát kontakt na další klienty, to je zásadní pravidlo hranic při psychologické a léčitelské práci. Nemohu se jich ani zeptat, zda by na to přistoupili, protože už to je nedovolený tlak - museli by rozhodovat, zda mi vyhovět nebo ne. Tím nikoho nemohu a nechci zatěžovat a Vás v budoucnu také ne.

Jak to dělají jiní klienti, aby nekupovali zajíce v pytli, zvláště pokud se mnou nemají žádnou předchozí zkušenost: Poradí se s jasnovidcem, citlivcem, kartářkou či léčitelem, kterému důvěřují. Ti velice dobře dokážou posoudit nadálku nejen mne a mou kolegyni, ale také práci, kterou děláme a její vhodnost pro klienta. Zatím jsme takhle získali vždy dobré reference.

Lze přivést energie do určitého patra, pokud se působí na nemovitost s více patry?

Ano.

Je třeba, aby byli ostatní obyvatelé domu o změně informováni, i když by tedy šlo o působení pouze v mém patře?

Ne, další patra nemusí naše práce vůbec ovlivnit.

Byl by nějak čištěn sklep (nebo půda?) rodinného domku. Dle mého laického nepoučeného názoru - přes sklep půjdou ty pozemské energie do domu...?

Není třeba čistit ani sklep ani půdu. Měl jsem dřív stejnou představu, že přece energie musí přicházet ze Země přes nižší patra... ale zdá se, že tomu tak není. Naše představa reality je trojrozměrná, avšak realita má zřejmě víc rozměrů a náš rozum si s tím neví rady. Ale je to prostě tak, že zemská energie může dosti čile proudit od podlahy ke stropu a přitom se nedotknout ani nižšího ani vyššího patra. Sám tomu nerozumím, ale je to tak - podle mé zkušenosti.

Psal jste, že ten místní zdroj ve Vašem bytě na Starém Městě Vás naučil nějaké nové postupy...lze očekávat podobnou situaci i v případě domu, kde bydlím?

Ano, skoro u každého klienta vnímám, že se jeho organismus z nově dostupné energie něco učí. Většinou to trvá několik měsíců. Každý asi nasdílí, co potřebuje, resp. co daná energie nabízí. Nevím přesně, co to je, ale pro organismus se to zdá blahodárné, resp. organismus si zřejmě z dostupných informací vybírá, co je pro něj blahodárné a využívá to např. k řešení svých psychických a somatických problémů, jak naznačují zpětné vazby klietnů.

Vámi instalované energie může někdo napadnout a odrušit?

Nemyslím. Zatím se to nestalo. V jednom případě jsme čistili a navyšovali energii v bytě, který zablokovala energie, jíž zřejme vysílala sekta, z níž klient odešel. Nevím, zda sekta pokračovala v nepřátelských útocích. Každopádně rok od vyčištění a navýšení energie, je byt čistý a energie v něm vzorně proudí. Spokojený klient si objednal stejný postup pro svou kancelář.

V jiném případě klientce lidé z okolí dělali různé naschvály - vyhrocenější případ sousedských hádek. Po vyčištění a navýšení energie na celém pozemku sabotáže polevily a hlavně, námi navýšené energie se nepřátelské sentimenty nijak nedotkly.

Napadly Vás další dotazy? Prosím, neváhejte kontaktovat Jana Jílka, Jilek@Napojeni.cz nebo Jilek@Auguring.com, +420 605 949 600.