Můj kopernikánský obrat

06.06.2016 00:00

Připomínám, co je kopernikánský obrat: zásadní změna pohledu na věci. Koperníkovi došlo, že Slunce neobíhá kolem Země, ale naopak, Země kolem Slunce. Mně také právě něco došlo...

Přes 30 let jsem pracoval jako psycholog a léčitel. Nejdřív jsem lidem čistil a harmonizoval auru, učil je pracovat s emocemi a komunikovat. Poté jsem je učil dobíjet si energii, aby byli nezávislí, a přesto, až na vzácné výjimky, v průměru za 3 měsíce byli s energií opět dole. Něco se vždy změnilo - stres v rodině, zaměstnání, spory nebo rozchod s partnerem, dovolená...nebo prostě jen rozptýlení a zapomenutí na denní udržovací energetickou rutinu a hladina energie klesá, někdy až k nule a klient sám ji nezvedne. Je třeba další sezení - auru sladit, pospojovat, připomenou zásady doplňování energie a práce s emocemi.

Často jsem opakoval, jak důležité je bydlet a pracovat v místě s vysokou geo-energií, že člověka sytí a on nemusí odedřít všechnu práci s udržováním energie sám. Ale lidí, kteří bydlí v místě se zoufale nízkou geo-energií a jsou ochotni se přestěhovat do energeticky lepších podmínek, jsem napočítal asi 5 %. Zbylým 95 % lidí, kteří bydlí v místě s nízkou energií, hrozí s vysokou pravděpodobností pokles osobní energie dokonce každé 2 měsíce vlivem nejrůznějších zdrojů stresu.

Teprve před 1,5 rokem jsem přišel na to, že energii bydliště lze účinně vyčistit a dokonce trvale navýšit, někdy na absolutně pohádkové hodnoty. Lidé, v jejichž bytě, firmě či na zahradě jsme s kolegyní provedli kombinaci obou technik, si ve všech případech zachovávají stabilní optimální energii v organismu. Nepotřebují se vracet k práci s energií. Ukazatelé kondice zůstávají naprosto uspokojivé - kromě ojedinělých aktů jako "opíjet se až do rána u kamaráda na chatě" apod. Tam je krátkodobý propad energie okamžitě patrný, ale doma se velmi rychle srovná. Firmy, u nichž jsme předpověděli, že po vyčištění a navýšení energie budou mít zvýšený příjem, ho skutečně v předpokládaném procentu dosáhly.

Dovolím si upozornit, že provedení obou technik je neuvěřitelně náročné na naši energii, takže si můžeme dovolit s ní pracovat jen asi 3-4 dny v měsíci, aniž bychom se totálně vyčerpali. Před a po musíme intenzivně odpočívat. A tím je samozřejmě technika drahá.

Zatím jsem ji nabízel spíše ostýchavě, lidem, kteří mne znají natolik dobře, že ji šmahem neodmítnou.

Nicméně už máme za sebou několik desítek vyčištěných prostor s navýšenou energií a spokojenými klienty.

Ale až teď, před několika dny, jsem zažil ten kopernikánský obrat, o němž je řeč na začátku. Uvědomil jsem si, jaký je to čirý nesmysl, začít prací s osobní aurou/energií a ne s energií bytu, kam se každý den vracíme, kde přespáváme. (Jasně to dokládají popisy výchozího stavu, citované ve zpětných vazbách klientů).

Ze dne na den jsem se rozhodl přestat nabízet práci s osobní aurou, se všemi jejími omezeními, a specializovat se na práci s energií bydliště nebo pracoviště - se všemi jejími přednostmi a přínosy:

  • Okamžité a trvalé optimální navýšení energie v organismu lidí, kteří obývají prostory nebo v nich pracují dostatečně často. Fakticky jako mávnutím kouzelného proutku. To je předpoklad všech dalších změn.
  • Postupné zvyšování psychické i tělesné kondice.
  • Práce s emocemi "odžívání" jakoby se děla sama, automaticky.
  • Jen tak mimochodem: rozhodně zlepšování jasnovidnosti.
  • Organismus si z energie "načítá" informace. Energie při našem navyšování má totiž jiný zdroj než ta, jíž běžně měřím jako geo-energii místa - což je jen svrchními vrstvami Země odražené kosmické záření. Zato tajemně působící energie při navyšování pochází zřejmě z mnohem hlubších zemských vrstev, s nimiž běžně nejsme v kontaktu.

Moje rozhodnutí pro téměř výhradní práci s energií nemovitostí má ještě jeden důvod - skončí tím přepínání modu mezi tím, co jsem nazval "slaboproudem" = práce s klienty a "silnoproudem" = práce s energií místa, která žádá vskutku maximální nasazení. Tyhle změny intenzity práce se samy o sobě ukázaly jako hodně náročné a vyčerpávající - a bylo nutné si vybrat jedno nebo druhé.

Jsem vděčný Vám všem, kteří jste dočetli až sem :-). Doufám, že to v budoucnu povede k lepšímu porozumění a spolupráci mezi Vámi a mnou/námi.

Další informace týkající se technik péče o Vás, prostřednictvím péče o Vaše domovy, pracoviště i zahrady, ochotně poskytne Jan Jílek, Jilek@Napojeni.cz, +420 605 949 600 a Barbora Koprnická, Barbora.Koprnicka@Seznam.cz, +420 737 510 908.