Energetický šatník (analogie)

10.06.2016 00:00

Kdo by byl takový bloud a dával na noc šaty do skříně plné sazí, popela, plísně, zatuchliny, starých pavučin, hmyzu a roztočů?

Ráno by je zas vytáhl, vyprášil, okartáčoval, postříkal kolínskou, oblékl si je a strávil v nich den. A večer zase šup s nimi do té hrůzy. Párkrát týdně by s nimi zašel do čistírny a považoval to za naprosto normální, smysluplný a nezpochybnitelný běh života.

Samozřejmě, popsané je věrná analogie toho, co děláme sami se sebou, když nocujeme v bytě nasáklém emocemi smutku, beznaděje, sebepodceňování, depresí, vzteku, nenávisti, závisti, vztahovačnosti ze všech hádek, rozchodů, zklamání, utrpení, jimiž jsme my nebo předchozí obyvatelé bytu či domu prošli. Emoce nevidíte, ale cítíte, jsou vsáklé do zdiva a nábytku a způsobují přesně to, co popisuje pár prvních zpětných vazeb zde. Většina lidí si tohoto "normálního" stavu vůbec nevšimne, nedá si "dvě a dvě dohromady", proč se necítí dobře a ani neuvažuje, že by mohla žít mnohem kvalitnější, spokojenější a radostnější život.

Váš šatník totiž může být nádherně čistý a ještě jím může proudit lehký svěží vánek, který odnáší z Vašeho oblečení denní pachy, prach a pomačkání. Ráno se můžete probudit náležitě osvěžení - a hlavně energie ve Vašem organismu může být v noci a potom i ve dne na optimu, aniž musíte dělat jakákoli energetická cvičení - nabírat energii, dokonce i emoce se zpracují automaticky.

Za poslední 1,5 roku, kdy čistění a navyšování energie s kolegyní Koprnickou děláme, je průběh vždy naprosto stejný: obyvatelům bytu okamžitě vyskočí energie v organismu na optimum a pokud neopustí byt na déle než 3 dny (a později déle a déle), udrží se tam.

Zpočátku jsem klientům nabízel čištění a  navyšování energie v bydlišti poněkud ostýchavě, jako doplněk nabírání energie, práce s emocemi atd. Až teď nedávno mi došlo, jak je to krutě absurdní a odmítám klienty učit, jak nabírat energii, čistit se a odžívat - když se potom každý večer jdou naložit do svého toxického domácího prostředí bez čerstvé energie, jako by se nechumelilo. To přece hlava nebere!

Více o tom v předchozím článku. A v popisu techniky čištění a navyšování energie.

Pro více informací a k objednání, prosím, kontaktujte Jana Jílka, Jilek@Napojeni.cz, +420 605 949 600 nebo Barboru Koprnickou, Barbora.Koprnicka@Seznam.cz, +420 737 510 908.