Obvyklý příběh - naruby

05.07.2016 00:00

Před časem jsme čistili a navyšovali energii v pěkném domku, v krásné přírodě poblíž většího města...energie tam byla úplně zablokovaná smutkem, beznadějí, bezradností.

Ta pocházela z větší části od současné majitelky a z menší části zřejmě z emocí člověka, který tam žil v 50.-60. letech a upíjel se z neschopnosti snést následky autonehody, která ho hodně poznamenala. Přidaly k tomu zřejmě ještě dvě stárnoucí sestry, které tam dožívaly v hmotných nesnázích, jež je nakonec donutily dům prodat.

Napadlo mne, že lidí, kteří sdílejí podobný osud jako naše zákaznice, musí být hodně: mladí lidé si koupí rodinný dům, který je tak trochu zakletý energií předchozích obyvatel, zadluží se, velký stres přinese přestavba, manželství to neunese, rozvedou se a ten, kdo v domě zůstane k negativním emocím z celé předchozí historie přispěje ještě svým smutkem.

Dům poslušně nasaje všechnu tu negativitu a geo-energie, která by jím měla proudit a vyživovat jeho obyvatele, se zablokuje. Já naměřím v domě velmi nízkou až nulovou energii, i když v okolí může být geo-energie optimální k bydlení.

Žena (zpravidla) a dítě/děti, které v domě zůstanou bydlet, pochopitelně nedostatkem energie trpí.

Žena začne cítit potřebu psychologické a duchovní práce na sobě. Chodí na psychoterapii a/nebo do nějaké duchovní skupiny, projde řadu spirituálních výcviků a seminářů, nejčastěji počínaje reiki. Odjede na pár tréningů do exotických zemí - Peru, Sri Lanka, Indie či Thajsko.

Ale vždy se stejným efektem. Energie, která se na výcviku, sezení u léčitele a pod. nádherně rozhýbala, se doma zase beznadějně zablokuje. Většinou si to interpretuje tak, že metoda/technika/výcvik nebyly dost kvalitní a je potřeba hledat jinde. To může pokračovat donekonečna.

Přitom s nedostatkem energie v organismu se začínají objevovat somatické potíže, onemocnění, snížení výkonu a zhoršení nálady. Pokud je člověk podnikatel, snižuje se s nedostatkem energie v organismu počet zakázek, což je další důvod k úzkosti a strachu.

Tři sezení stačila, aby se této konkrétní klientce energie rozproudila, aura se vzorně vyladila a vše se zdálo OK. Dokonce se jí začaly hrnout zakázky. Jenže za měsíc byla s energií opět na nule.

Už jsem odmítl další dočasné řešení a nabídl to jediné, co má, podle mého názoru, trvalý účinek: vyčištění a navýšení energie doma. I nastal obvyklý "pláč a skřípění zubů" kvůli ceně. Mnohem snáze se totiž vydávají menší částky za dočasné zlepšení než větší částka za trvalé řešení. Samozřejmě, když se sečtou peníze za všechna ta individuální sezení, výcviky, tréningy a semináře po světě, vyjde práce s energií bydliště nejlevněji, ale na první pohled je cena těžko stravitelná.

Každopádně, podařilo se, ten pěkný domek má teď energii navýšenou přesně tak, aby to ženě vyhovovalo a podporovalo to i její duchovní růst.

A samozřejmě teď teprve je pravá doba jezdit na výcviky a semináře, sbírat další zkušenosti po světě a načítat informace a tělové programy různých guru. Při stabilní optimální energii v organismu nic z toho nepřijde nazmar, vše bude využito k dalšímu postupu, osobnímu růstu.

Tohle je, dle našeho názoru, správné a jediné možné pořadí: nejdřív mít zajištěn dostatek energie v organismu, základnu (domov), která vás spolehlivě nabije, když se vrátíte vyčerpáni a znaveni a pak teprve vyrážet, rozšiřovat znalosti a sbírat zkušenosti. Když se to snažíte udělat naopak, zůstanete trčet někde na stezce poznání, na níž, jak řekl moudrý muž, je lepší nevstoupit, ale když už na ní jste, tak je lepší dojít až na konec.

Pokud Vám ten příběh něco připomíná, pokud je nápadně podobný tomu vašemu, prosím, neváhejte nás kontaktovat pro další informace a bezplatnou konzultaci:

Jan Jílek, +420 605 949 600, Jilek@Energie-Mista.cz nebo Barbora Koprnická, +420 737 510 908 Barbora.Koprnicka@Seznam.cz.

Na našem webu nabízíme pro zájemce další texty k tomuto tématu a také hodnocení klienty.