Rozšíření rejstříku energií v organismu

Tato technika výrazně zvyšuje energetickou, psychickou i somatickou kondici klienta, odolnost vůči chorobám a schopnost sebeléčení. Zlepšuje fyzický i psychický výkon, vnímání, myšlení, využívání intuice a také schopnost organismu zacházet s negativními emocemi, s nimiž je jinak třeba pracovat Odžíváním a podobnými technikami.

Rozšiřuje a posunuje postupy Akumulátor a Plné břicho. Energie z technik Akumulátor a Plné břicho jsou jen dvě základní z širokého spektra energií, jež může náš organismus využívat z kosmického záření dopadajícího na povrch Země.

Energie získávaná technikou Akumulátor je dobrým východiskem. Pro pokročilejší nebo zvláště nadané klienty však není nutnou podmínkou, protože si dokáží zvýšit hladinu energie jinak. A po několika týdnech udržení vysoké hladiny výchozí energie v organismu lze rozšiřovat škálu používaných druhů energie podle individuálních potřeb klienta.

K čemu to klientovi je?

K zefektivnění fungování organismu, zvýšení schopnosti samoléčení, zlepšení subjektivního vnitřního pocitu a získání více radosti ze života. V neposlední řadě je jedním z účinků nárůst podílu pránické složky stravy ve výživě organismu.

Rozšíření rejstříku energií v organismu vede i k tomu, že není nutné techniku praktikovat tak důsledně jako v případě Akumulátoru. Je to spíš ležérnější přístup, stačí si občas vzpomenout na doplnění energie, zvlášť v situaci zvýšeného stresu. Jinak si ale organismus poradí sám, do značné míry automaticky.

Jak vypadá sezení?

Pracuji s energií jako při běžném čištění, ladění a údržbě aury. Odchází velké množství negativní, staré a blokující energie. Opravdu velké množství. Klientův organismus se velmi důkladně vyčistí.

Přitom si z mého organismu spontánně kopíruje informace, tělový software, který rozšíření rejstříku energií v organismu umožňuje - v podstatě technikou Napojení Plus, velice účinným, spontánním postupem učení, který funguje, pokud má přijímající i vysílající dostatek energie v organismu.

Organismus klienta začne v průběhu sezení samovolně kopírovat/sdílet také informace z okolí, řekl bych z okolního vesmíru vlastně technikou Ke Zdroji.

Zážitek klienta ze sezení bývá intenzivní a velmi uspokojivý, ať už je vnímán spíše obrazově nebo jako tělový prožitek. Po sezení stačí jen krátké "monitorování" na dálku. Organismus si techniku velmi rychle osvojí a užívá ji v dostatečné míře víceméně spontánně, jak už bylo řečeno.

Pro více informací a domluvu sezení, prosím, kontaktujte: Jan Jílek, +420 605 949 600, Jilek@Energie-Mista.cz nebo Jilek@Auguring.com.